Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Dubno w 2019 rok roku

07:30
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 9 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:40
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw
20:40
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 11 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:20
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 11 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:10
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 9 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:20
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 12 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
18:20
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 11 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Dubno w 2019 rok roku

pon, śro, czw
07:30
9 godz. 10 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:40

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26

66,34 
07:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:40
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES
Codziennie
20:40
11 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:15
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26

76,31 
20:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:10
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Dubno, Ukraina, Róweński
05:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (przystanek autobusowy 29, obok parkingu), pl. Dvirceva 1
08:15
+1 dzień
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan 112
W poniedziałki
12:20
11 godz. 10 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:30

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26

85,00 
12:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
20:10
9 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:30
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26

85,00 
20:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:30
+1 dzień
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lutsik V.S.
  • Неоплан
pon, czw, sob
12:20
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

00:30
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26

85,05 
12:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
15:55
Jarosław
Jarosław, Jarosław
16:30
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
18:55
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
21:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:30
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
00:30
+1 dzień
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Van Hool EOS(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, czw, sob
18:20
11 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:35
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26

90,19 
18:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:35
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:30
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
05:35
+1 dzień
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Neoplan 116
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Dubno
Do miasta Kraków
Z miasta Dubno
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!