Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Dubno w 2018 rok roku

15:55
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 07 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:55
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
00:15
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 08 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:40
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
17:20
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 07 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
19:40
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 10 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
13:00
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 06 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55
Pomnik wyczyn I. Iwanow; ul. Tarasa Shevchenka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią, nie
20:25
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 06 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
20:25
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 07 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
01:30
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 09 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:55
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:35
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 06 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:25
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
Czas przejazdu 07 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
15:55
Czas przejazdu 07 h. 00 min

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

22:55

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

51
15:55
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
19:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
20:40
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
21:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
22:55
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kononchuk V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
00:15
Czas przejazdu 08 h. 25 min

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

08:40

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

52
00:15
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
04:30
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
05:50
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
06:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
08:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
08:40
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
  • Autobus
  • Volvo (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Koval T.B.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
17:20
Czas przejazdu 07 h. 30 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

00:50
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

59
17:20
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
19:05
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
22:15
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
23:45
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
00:50
+1 dzień
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mostyka V.K.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Dni parzyste
19:40
Czas przejazdu 10 h. 10 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

05:50
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

61
19:40
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
23:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
00:30
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
01:45
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
02:05
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
04:55
Brody
"Dworzec autobusowy Brody; ul. Zaliznychna 4"
05:50
+1 dzień
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Sokalavtotrans" Ltd.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią, nie
13:00
Czas przejazdu 06 h. 55 min

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

19:55

Dubno

Pomnik wyczyn I. Iwanow; ul. Tarasa Shevchenka

61
13:00
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
14:10
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
15:20
Hrubieszów
"Dworzec autobusowy; ul. Nowa 20"
16:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
16:55
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
18:45
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
19:55
Dubno
Pomnik wyczyn I. Iwanow; ul. Tarasa Shevchenka
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zbarazke ATP-16140

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
20:25
Czas przejazdu 06 h. 40 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

04:05
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

70
20:25
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
04:05
+1 dzień
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, sob, nie
20:25
Czas przejazdu 07 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

04:00
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

70
20:25
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
21:40
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
22:15
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
02:10
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
03:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
04:00
+1 dzień
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
01:30
Czas przejazdu 09 h. 25 min

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

10:55

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

74
01:30
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
05:20
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
07:45
Radziechów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Vytkivska 6"
08:55
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
09:40
Radziwiłłów
"Dworzec autobusowy; ul. Oleksandra Nevskoho 90"
10:55
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Kas-Trans" Ltd.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
22:35
Czas przejazdu 06 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

05:55
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

83
22:35
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
05:55
+1 dzień
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
20:25
Czas przejazdu 07 h. 35 min
+1 dzień

Lublin

Przystanek; Al. Tysiąclecia 6

04:00
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

131
20:25
Lublin
Przystanek; Al. Tysiąclecia 6
21:25
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
00:15
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
02:10
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
03:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
04:00
+1 dzień
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Dubno
Do miasta Lublin
Z miasta Dubno
Podróż powrotna: