Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Dubno — Warszawa w 2018 rok roku

07:40
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:05
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
08:50
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 09 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, nie
12:15
Pomnik wyczyn I. Iwanow; ul. Tarasa Shevchenka
Czas przejazdu 11 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:25
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob, nie
19:10
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 10 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, czw, pią, sob, nie
09:05
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 07 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:30
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:55
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 12 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
19:30
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 11 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
19:00
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 10 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:10
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
19:10
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
Czas przejazdu 10 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
czw, nie
07:40
Czas przejazdu 10 h. 25 min

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

17:05

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

61
07:40
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
08:45
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
10:25
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
11:45
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
14:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
17:05
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mostyka V.K.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, pią, nie
08:50
Czas przejazdu 09 h. 40 min

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

18:30

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

61
08:50
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
09:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
10:50
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
12:15
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
12:40
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
15:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
18:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Volvo (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Koval T.B.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob, nie
12:15
Czas przejazdu 11 h. 10 min

Dubno

Pomnik wyczyn I. Iwanow; ul. Tarasa Shevchenka

23:25

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

73
12:15
Dubno
Pomnik wyczyn I. Iwanow; ul. Tarasa Shevchenka
13:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
14:40
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
15:50
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
16:50
Hrubieszów
"Dworzec autobusowy; ul. Nowa 20"
17:55
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
19:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:20
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
22:30
Grójec
"Sklep Kaufland; ul. Armii Krajowej 48"
23:25
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zbarazke ATP-16140

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, śro, czw, pią, sob, nie
19:10
Czas przejazdu 10 h. 40 min
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

73
19:10
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
19:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
21:05
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
22:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
01:25
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
02:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:05
Czas przejazdu 07 h. 55 min

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

17:00

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

73
09:05
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
10:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
11:35
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
12:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
14:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
17:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kononchuk V.V.
  • Oceniono na 4.2 z 5
    Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.7
Codziennie
19:30
Czas przejazdu 10 h. 50 min
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

06:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

77
19:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
20:35
Radziwiłłów
"Dworzec autobusowy; ul. Oleksandra Nevskoho 90"
21:00
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
22:25
Radziechów
"Przystanek obok dworca autobusowego; ul. Vytkivska 6"
23:20
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
00:10
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
03:25
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
06:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Kas-Trans" Ltd.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Dni parzyste
16:55
Czas przejazdu 12 h. 50 min
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

05:45
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

80
16:55
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
17:55
Brody
"Dworzec autobusowy Brody; ul. Zaliznychna 4"
20:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225"
21:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225"
22:30
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
23:15
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
02:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
05:45
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Sokalavtotrans" Ltd.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
19:30
Czas przejazdu 11 h. 20 min
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

80
19:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PAS-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
19:00
Czas przejazdu 10 h. 00 min
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

04:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

93
19:00
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
04:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
18:10
Czas przejazdu 10 h. 50 min
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

04:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

93
18:10
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
04:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:10
Czas przejazdu 10 h. 40 min
+1 dzień

Dubno

Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

102
19:10
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26
19:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
21:05
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
22:00
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
01:25
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
02:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Dubno
Do miasta Warszawa
Do miasta Dubno
Z miasta Warszawa
Podróż powrotna: