Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Bydgoszcz w 2019 rok roku

11:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
Czas przejazdu 16 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
Przystanek; ul. Jagiellońska 16
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
16:15
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
Czas przejazdu 16 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10+1 dzień
Przystanek; ul. Jagiellońska 16
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
Czas przejazdu 18 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 28.01, 04.02, 11.02...
11:10
DA, ul. Żywowa 7; Tarnopol
Czas przejazdu 19 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:35+1 dzień
DA, ul. Jagiellońska 58; Bydgoszcz
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
Czas przejazdu 17 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 25.01, 30.01...
11:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
Czas przejazdu 17 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
21:35
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
Czas przejazdu 19 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
16:15
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
Czas przejazdu 16 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:10+1 dzień
Przystanek; ul. Jagiellońska 16
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
Czas przejazdu 18 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 20.01, 24.01, 25.01, 29.01...
11:10
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
Czas przejazdu 16 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.01, 21.01, 26.01, 31.01...
11:50
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
11:10
Czas przejazdu 16 h. 35 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek; ul. Jagiellońska 16

112
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
14:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
19:50
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
22:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:25
Nowy Dwór Mazowiecki
"Lotnisko Modlin; ul. Thommee 1 A"
00:00
Płock
"Dworzec Kolejowy Płock; ul. Dworcowa"
01:20
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
02:35
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek; ul. Jagiellońska 16
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:15
Czas przejazdu 16 h. 55 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

09:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek; ul. Jagiellońska 16

120
16:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
17:20
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
18:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
20:20
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
00:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:25
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
02:45
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
05:00
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
06:40
Koło
"Dworzec autobusowy; ul. Toruńska 70"
07:15
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
08:25
Inowrocław
"Dworzec autobusowy; plac Kasprowicza 5"
09:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek; ul. Jagiellońska 16
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

21.01, 28.01, 04.02, 11.02...
11:10
Czas przejazdu 18 h. 25 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

05:35
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

150
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
13:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
13:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
15:10
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:00
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
21:40
Bytom
"Dworzec autobusowy; plac Wolskiego"
23:00
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
00:25
Piotrków Trybunalski
"Przystanek; ul. Grota Roweckiego 1"
01:20
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
02:35
Kutno
"Dworzec autobusowy; ul. Żwirki i Wigury"
03:35
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
04:35
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
05:35
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:10
Czas przejazdu 19 h. 25 min
+1 dzień

Tarnopol

DA, ul. Żywowa 7; Tarnopol

05:35
+1 dzień

Bydgoszcz

DA, ul. Jagiellońska 58; Bydgoszcz

150
11:10
Tarnopol
DA, ul. Żywowa 7; Tarnopol
05:35
+1 dzień
Bydgoszcz
DA, ul. Jagiellońska 58; Bydgoszcz
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PHENIX

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.01, 25.01, 30.01...
11:10
Czas przejazdu 17 h. 30 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

03:40
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

150
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
14:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
19:50
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:45
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
01:15
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
02:30
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
03:40
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:50
Czas przejazdu 17 h. 30 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

04:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

150
11:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
04:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
21:35
Czas przejazdu 19 h. 45 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

17:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

153
21:35
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
15:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
16:30
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:15
Czas przejazdu 16 h. 55 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

09:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek; ul. Jagiellońska 16

155
16:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
18:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
20:20
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
00:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:25
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
02:45
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
05:00
Łódź
"Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55"
06:40
Koło
"Dworzec autobusowy; ul. Toruńska 70"
07:15
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
08:25
Inowrocław
"Dworzec autobusowy; plac Kasprowicza 5"
09:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek; ul. Jagiellońska 16
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.01, 20.01, 24.01, 25.01, 29.01...
11:10
Czas przejazdu 18 h. 35 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

04:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

167
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
13:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
19:50
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
22:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
02:20
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
03:35
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
04:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.01, 21.01, 26.01, 31.01...
11:10
Czas przejazdu 16 h. 35 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

170
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
11:20
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
11:45
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
12:30
Stryj
"Dworzec kolejowy; ul. Wokzalna 7"
14:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
19:50
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:50
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
01:20
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
02:35
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:50
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7

04:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58

174
11:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7
12:50
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
14:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
17:05
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
18:45
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
20:00
Nisko
"Przystanek; plac Wolności"
20:30
Stalowa Wola
"Dworzec autobusowy; ul. gen. Leopolda Okulickiego 3"
21:20
Sandomierz
"Zawichojska - Brama Opatowska; ul. Zawichojska"
21:55
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
23:05
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
00:20
Piotrków Trybunalski
"Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12"
01:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
01:50
Kutno
"Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166"
02:45
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
03:20
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
04:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Bydgoszcz
Do miasta Tarnopol