Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Bydgoszcz w 2019 rok roku

W poniedziałki
21:45
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

12:55
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

117,30 
21:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:55
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
Codziennie
16:15
16 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

09:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek, ul. Jagiellońska 16

140,00 
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:20
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:25
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
02:45
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
05:00
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
06:40
Koło
Dworzec autobusowy, ul. Toruńska 70
07:15
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
08:25
Inowrocław
Dworzec autobusowy, plac Kasprowicza 5
09:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
W poniedziałki
11:10
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

03:45
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

144,20 
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:45
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
14:50
18 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

08:25
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

144,20 
14:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:25
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
16:15
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

09:15
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

144,20 
16:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
25.03, 01.04, 08.04, 15.04...
11:10
18 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

05:35
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

150,00 
10:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
13:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
21:40
Bytom
Dworzec autobusowy, plac Wolskiego
23:00
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
00:25
Piotrków Trybunalski
Przystanek, ul. Grota Roweckiego 1
01:20
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
02:35
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
03:35
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:35
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
05:35
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
Codziennie
11:50
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

04:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

150,00 
11:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
14:50
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

08:25
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

150,61 
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:00
Zborów
Dworzec autobusowy, ul. Khmelnyckoho 64
17:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:45
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
03:50
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:05
Kutno
Przystanek, ul. 3 maja 14
06:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
07:25
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
08:25
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan
Codziennie
16:15
16 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

09:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Przystanek, ul. Jagiellońska 16

150,61 
14:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:25
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
02:45
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
05:00
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
06:40
Koło
Dworzec autobusowy, ul. Toruńska 70
07:15
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
08:25
Inowrocław
Dworzec autobusowy, plac Kasprowicza 5
09:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
13:25
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

04:15
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

153,00 
13:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:15
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ewe Trans
W poniedziałki
17:20
20 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

12:30
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

153,00 
17:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:30
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • A-TRANS
Codziennie
11:50
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

04:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

157,78 
11:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:50
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
14:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
17:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
18:45
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
20:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
21:20
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
21:55
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
23:05
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
00:20
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
01:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
01:50
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166
02:45
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
03:20
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
04:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
wto, pią, nie
21:35
19 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

17:20
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

157,78 
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
15:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
17:20
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
11:50
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

04:10
+1 dzień

Bydgoszcz

Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58

162,51 
11:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:50
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
14:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
17:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
18:45
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
20:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
21:20
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
21:55
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
23:05
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
00:20
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
01:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
01:50
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166
02:45
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
03:20
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
04:10
+1 dzień
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Do miasta Bydgoszcz
Do miasta Tarnopol
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży