Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Tarnów — Lwów w 2018 rok roku

17:30
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
Czas przejazdu 06 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:40
Przystanek; ul. Kuznevycha 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.12, 30.12...
13:00
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
Czas przejazdu 06 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:25
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:30
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
Czas przejazdu 09 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
Czas przejazdu 06 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:30
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:30
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
Czas przejazdu 07 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
00:45
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
Czas przejazdu 05 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 28.12, 29.12, 30.12, 02.01, 03.01...
00:45
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
Czas przejazdu 06 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 26.12, 27.12, 31.12, 01.01, 05.01...
18:35
Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20
Czas przejazdu 06 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:20+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:50
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
Czas przejazdu 07 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 19.12, 24.12, 25.12, 26.12...
19:30
Stacja Benzynowa Grosar, Aleja Jana Pawła II; Tarnów
Czas przejazdu 06 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
21:50
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
Czas przejazdu 07 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 19.12, 24.12, 25.12, 26.12...
23.12, 30.12...
17:30
Czas przejazdu 06 h. 10 min

Tarnów

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1

23:40

Lwów

Przystanek; ul. Kuznevycha 2

58
17:30
Tarnów
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
23:40
Lwów
Przystanek; ul. Kuznevycha 2
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lwów-Intourtrans s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:00
Czas przejazdu 06 h. 25 min

Tarnów

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1

19:25

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21

61
13:00
Tarnów
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
14:10
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
15:00
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
19:25
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:30
Czas przejazdu 09 h. 30 min
+1 dzień

Tarnów

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1

05:00
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21

61
19:30
Tarnów
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
20:10
Dębica
"Stacja paliw - Nagawczyna; ul. Nagawczyna 245c"
21:10
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
21:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
21:50
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
22:20
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
05:00
+1 dzień
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:00
Czas przejazdu 06 h. 30 min

Tarnów

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1

19:30

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21

66
13:00
Tarnów
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
14:00
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
19:30
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EET

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
16:30
Czas przejazdu 07 h. 45 min
+1 dzień

Tarnów

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1

00:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

75
16:30
Tarnów
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
17:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
19:45
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
00:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yunіvers Sp. z o.o

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

28.12, 29.12, 30.12, 02.01, 03.01...
00:45
Czas przejazdu 05 h. 35 min

Tarnów

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1

07:20

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

88
00:45
Tarnów
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

26.12, 27.12, 31.12, 01.01, 05.01...
00:45
Czas przejazdu 06 h. 35 min

Tarnów

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1

07:20

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

88
00:45
Tarnów
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:35
Czas przejazdu 06 h. 45 min
+1 dzień

Tarnów

Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

95
18:35
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20
19:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:35
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 19.12, 24.12, 25.12, 26.12...
21:50
Czas przejazdu 07 h. 05 min
+1 dzień

Tarnów

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1

04:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

120
21:50
Tarnów
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
23:25
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
04:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
04:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
19:30
Czas przejazdu 06 h. 30 min
+1 dzień

Tarnów

Stacja Benzynowa Grosar, Aleja Jana Pawła II; Tarnów

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

120
19:30
Tarnów
Stacja Benzynowa Grosar, Aleja Jana Pawła II; Tarnów
03:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WENCEL TOURIST

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 19.12, 24.12, 25.12, 26.12...
21:50
Czas przejazdu 07 h. 05 min
+1 dzień

Tarnów

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1

04:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

121
21:50
Tarnów
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
23:25
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
04:25
Horodok
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lwowska"
04:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Do miasta Tarnów
Z miasta Lwów
Podróż powrotna: