Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Tarnów — Lwów w 2019 rok roku

Codziennie
21:50
7 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

04:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

60,00 
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
04:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pas-Trans Sp.z.o.o.
  • Setra S 315 НDH
Codziennie
21:50
7 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

04:55
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

60,04 
21:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
22:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:25
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
00:35
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
04:25
Horodok
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lwowska
04:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Palko V.A.
  • Setra S 315 НDH
Codziennie
13:00
6 godz. 25 min w drodze

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

19:25

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

61,00 
12:55
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
14:10
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
15:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:25
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
Codziennie
19:30
7 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

05:00
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

61,00 
19:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
20:10
Dębica
Stacja paliw - Nagawczyna, ul. Nagawczyna 245c
21:10
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
+1 dzień
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
19:30
6 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Tarnów

Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20

03:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

63,00 
19:30
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
03:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WENCEL TOURIST
Codziennie
13:00
6 godz. 30 min w drodze

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

19:30

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

66,00 
12:45
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
14:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
19:30
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EET
  • BOVA
W poniedziałki
13:00
5 godz. 30 min w drodze

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

19:30

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

66,00 
13:00
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
19:30
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS
17.02, 24.02, 03.03, 10.03, 17.03...
17:30
6 godz. 10 min w drodze

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

23:40

Lwów

Przystanek, ul. Kuznewycha 2

72,63 
17:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
23:40
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917
Codziennie
18:35
6 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Tarnów

MOP Komorów, trasa A-4

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

80,00 
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
21:50
6 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Tarnów

ТАРНУВ (PALTOUR), АС,ул.Дворцовая,1

04:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

106,37 
21:50
Tarnów
ТАРНУВ (PALTOUR), АС,ул.Дворцовая,1
04:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ФОП ПАЛЬКО ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА
  • КЛАС ЛЮКС
Codziennie
20:30
7 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Tarnów

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1

03:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

293,48 
20:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
21:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:40
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Do miasta Tarnów
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!