Rozkład jazdy PKS Lwów – Tarnów

00:40
10 cze
05:05
10 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
Kupić za
120,00
00:40
10 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
05:05
10 cze
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
10 cze
12:00
10 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
Kupić za
64,20
07:30
10 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
08:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
10:30
Rzeszów
12:00
10 cze
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
10 cze
12:00
10 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
Kupić za
55,00
07:30
10 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
12:00
10 cze
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
10 cze
12:00
10 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
Kupić za
55,00
07:30
10 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
12:00
10 cze
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
10 cze
13:20
10 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
Kupić za
68,19
08:00
10 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
09:15
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
10:35
Przemyśl
11:00
Jarosław
11:55
Rzeszów
13:20
10 cze
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:10
10 cze
15:35
10 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
Kupić za
55,00
11:10
10 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
15:35
10 cze
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
10 cze
15:35
10 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
Kupić za
55,00
10:30
10 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
15:35
10 cze
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
10 cze
19:05
10 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Autostrada A 4, obok stacji paliw GROSAR
Kupić za
106,50
13:00
10 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
Rzeszów
19:05
10 cze
Tarnów
Autostrada A 4, obok stacji paliw GROSAR
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
10 cze
05:30
11 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
Kupić za
64,20
23:00
10 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
Rzeszów
04:45
Dębica
05:30
11 cze
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
10 cze
05:35
11 cze
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Stacja benzynowa aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
Kupić za
63,00
21:15
10 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
22:00
Stryjski dw. autobusowy
05:35
11 cze
Tarnów
Stacja benzynowa aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
10 cze
05:35
11 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Stacja benzynowa aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
Kupić za
60,00
22:00
10 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
21:15
Dworzec Kolejowy ul. Dworcowa
05:35
11 cze
Tarnów
Stacja benzynowa aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
10 cze
06:25
11 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
MOP Komorów, trasa A-4
Kupić za
68,46
23:55
10 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
11 cze
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Tarnów
Do miasta Lwów
Odwrotny kierunek: