Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Równe — Legnica

Najlepsza oferta

pon, wto
11:00
Czas przejazdu14 h. 45 min
+1 dzień

Równe

RIWNE, ul. Kijowska 40

00:45
+1 dzień

Legnica

LEGNICA, Dworzec autobusowy ul. Dworcowa

122,40 

Rozkład jazdy autobusów Równe — Legnica w 2019 rok

W poniedziałki
01:00
Czas przejazdu13 h. 35 min

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

13:35

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

130,00 
pią, nie
15:15
Czas przejazdu15 h. 45 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:00
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

132,51 
Codziennie
17:10
Czas przejazdu21 h. 20 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

13:30
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

132,60 
Codziennie
17:10
Czas przejazdu15 h. 30 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

08:40
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

133,62 
Codziennie
17:10
Czas przejazdu17 h. 40 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

10:50
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

133,62 
Codziennie
13:40
Czas przejazdu17 h. 45 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

06:25
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

133,90 
Poza pią i nie
14:25
Czas przejazdu18 h. 55 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

08:20
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

140,00 
Codziennie
13:45
Czas przejazdu17 h. 40 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

06:25
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

145,28 
19.06, 26.06...
03:30
Czas przejazdu17 h. 55 min

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

21:25

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

146,98 
Poza pon i śro
14:25
Czas przejazdu17 h. 55 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

08:20
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

148,47 
W piątki
01:00
Czas przejazdu12 h. 30 min

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

13:30

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

155,89 
W piątki
01:00
Czas przejazdu12 h. 30 min

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

13:30

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

164,21 
pon, śro
15:15
Czas przejazdu16 h. 45 min
+1 dzień

Równe

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40

07:00
+1 dzień

Legnica

ЛЕГНИЦЯ,

186,36 
Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Równe
Z miasta Legnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu