Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Legnica — Kijów w 2019 rok roku

10:30
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 26 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:45
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 26 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:45
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 26 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:50
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 21 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
09:45
ЛЄГНІЦА (LVT); PKS, ul. Dvorcowa,1
Czas przejazdu 21 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:45
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 22 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 27.01, 03.02, 10.02, 17.02...
13:45
Автовокзал; ul.Dworcowa 5
Czas przejazdu 25 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Codziennie
10:30
Czas przejazdu 26 h. 15 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

126
10:30
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
11:50
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
13:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
15:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
16:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:00
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
19:30
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
22:20
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
01:55
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
05:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
09:55
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:45
Czas przejazdu 26 h. 55 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

16:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

158
13:45
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
15:15
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
16:40
Brzeg
"Dworzec autobusowy; pl. Dworcowy 1"
17:25
Opole
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 1"
18:10
Lubliniec
"Dworzec autobusowy; plac Niepodległości 3a"
18:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
21:35
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
22:45
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
00:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
10:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
16:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2"
16:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Oceniono na 3.5 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.0
  • Stan techniczny
    3.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Codziennie
13:45
Czas przejazdu 26 h. 15 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

16:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

158
13:45
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
15:15
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
16:40
Brzeg
"Dworzec autobusowy; pl. Dworcowy 1"
17:25
Opole
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 1"
18:10
Lubliniec
"Dworzec autobusowy; plac Niepodległości 3a"
18:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
21:35
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
22:45
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
00:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
10:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
13:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
16:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2"
16:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Oceniono na 3.5 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.0
  • Stan techniczny
    3.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
We wtorki
13:50
Czas przejazdu 21 h. 05 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

10:55
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

161
13:50
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
15:05
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
17:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
19:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:55
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:05
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Stacja benzynowa WOG; trasa M-06"
08:45
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
10:55
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool T916 ASTRON
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vilartrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
09:45
Czas przejazdu 21 h. 15 min
+1 dzień

Legnica

ЛЄГНІЦА (LVT); PKS, ul. Dvorcowa,1

08:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142

174
09:45
Legnica
ЛЄГНІЦА (LVT); PKS, ul. Dvorcowa,1
08:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПрАТ Львівінтуртранс

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.01, 27.01, 03.02, 10.02, 17.02...
09:45
Czas przejazdu 22 h. 15 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

08:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142

176
09:45
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
10:55
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
14:25
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
15:55
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
17:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
23:40
Lwów
"Przystanek; ul. Kuznewycha 2"
03:25
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
04:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
06:25
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
08:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; al. Peremohy 142
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:45
Czas przejazdu 25 h. 15 min
+1 dzień

Legnica

Автовокзал; ul.Dworcowa 5

16:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

199
13:45
Legnica
Автовокзал; ul.Dworcowa 5
16:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menyok N.I. FOP/Agat

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!