Rozkład jazdy PKS Legnica – Kijów

13:45
4 lip
15:40
5 lip
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
150,00
13:45
4 lip
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
15:40
5 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
4 lip
16:00
5 lip
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
158,03
13:45
4 lip
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
15:15
Wrocław
16:40
Brzeg
17:25
Opole
18:10
Lubliniec
18:50
Częstochowa
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Lwów
10:50
Równe
13:40
Żytomierz
16:00
Kijów
16:00
5 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
4 lip
16:40
5 lip
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
158,03
13:45
4 lip
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
15:15
Wrocław
16:40
Brzeg
17:25
Opole
18:10
Lubliniec
18:50
Częstochowa
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Lwów
10:50
Równe
13:40
Żytomierz
16:00
Kijów
16:40
5 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Do miasta Kijów
Do miasta Legnica
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek: