Rozkład jazdy PKS Wrocław – Legnica

04:30
20 lip
05:55
20 lip
Wrocław, Dworzec Autobusowy
Legnica, Dworzec Autobusowy
Kupić za
15,75
04:30
20 lip
Wrocław
Wrocław, Dworzec Autobusowy
23:15
Rawa Mazowiecka
23:50
Tomaszów Mazowiecki
00:25
Piotrków Trybunalski
00:50
Bełchatów
01:35
Osjaków
02:20
Wieluń
02:55
Wieruszów
03:10
Kępno
03:30
Syców
04:00
Oleśnica
04:30
Wrocław
05:15
Środa Śląska
05:55
Legnica
06:25
Jawor
06:55
Bolków
07:10
Mysłów
07:15
Kaczorów
07:25
Jelenia Góra
07:28
Jelenia Góra
07:50
Cieplice Śląskie-Zdrój
08:00
Piechowice
08:05
Szklarska Poręba
05:55
20 lip
Legnica
Legnica, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:30
20 lip
08:45
20 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
Kupić za
12,48
07:30
20 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
20 lip
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
  • Autobus
  • MAN(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
20 lip
23:10
20 lip
Dworzec Wrocław, ul. Sucha 1
ul. Dworcowa PKP
Kupić za
20,00
22:00
20 lip
Wrocław
Dworzec Wrocław, ul. Sucha 1
23:10
20 lip
Legnica
ul. Dworcowa PKP
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Legnica
Do miasta Wrocław
Z miasta Legnica