Rozkład jazdy PKS Wrocław – Legnica

04:30
05:55
Wrocław, Dworzec Autobusowy
Legnica, Dworzec Autobusowy
15,00
04:30
24 lis
Wrocław
Wrocław, Dworzec Autobusowy
23:15
Rawa Mazowiecka
23:50
Tomaszów Mazowiecki
00:25
Piotrków Trybunalski
00:50
Bełchatów
01:35
Osjaków
02:20
Wieluń
02:55
Wieruszów
03:10
Kępno
03:30
Syców
04:00
Oleśnica
04:30
Wrocław
05:15
Środa Śląska
05:55
Legnica
06:25
Jawor
06:55
Bolków
07:10
Mysłów
07:15
Kaczorów
07:25
Jelenia Góra
07:28
Jelenia Góra
07:50
Cieplice Śląskie-Zdrój
08:00
Piechowice
08:05
Szklarska Poręba
05:55
24 lis
Legnica
Legnica, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Legnica
Do miasta Wrocław
Z miasta Legnica

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.