Bilety autobusowe

Jelenia Góra - Legnica

od 16 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Jelenia Góra – Legnica

21:10
20 paź
w drodze 01 godz. 30 min

Jelenia Góra

Dworzec autobusowy, ul. Obrońców Pokoju 1b

22:40
20 paź

Legnica

Legnica, Legnica, Dworzec Autobusowy

17
21:10
20 paź
Jelenia Góra
Dworzec autobusowy, ul. Obrońców Pokoju 1b
20:35
Szklarska Poręba, Wodospad
20:40
Piechowice Średnie
20:50
Cieplice Śłąskie-Zdrój, ul. Sobieszowska
21:00
Jelenia Góra, Dworzec Autobusowy
21:15
Jelenia Góra, ul. Bacewicz
21:30
Kaczorów, Droga Krajowa 70/39
21:35
Mysłów, Droga Krajowa 68/41
21:50
Bolków, ul. Niepodległości
22:15
Jawor, Dworzec Autobusowy
22:40
Legnica, Dworzec Autobusowy
23:25
Środa Śląska
00:10
Wrocław, Dworzec Autobusowy
00:40
Oleśnica, Dworzec Autobusowy
01:10
Syców, Dworzec Autobusowy
01:30
Kępno, Dworzec Autobusowy
01:45
Wieruszów, Dworzec Autobusowy
02:20
Wieluń, Dworzec Autobusowy
02:40
Osjaków
03:50
Bełchatów, ul. Sienkiewicza
04:15
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
04:50
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
05:25
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
22:40
20 paź
Legnica
Legnica, Legnica, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Legnica