Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Jelenia Góra — Lwów

Najlepsza oferta

pon, czw
14:00
Czas przejazdu14 h. 40 min
+1 dzień

Jelenia Góra

Ul. Obrońców Pokoju 58-500, Jelenia Góra

05:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

110,00 

Rozkład jazdy autobusów Jelenia Góra — Lwów w 2019 roku

Codziennie
09:00
Czas przejazdu17 h. 10 min
+1 dzień

Jelenia Góra

Dworzec autobusowy, ul. Obrońców Pokoju 1b

02:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

122,42 
Codziennie
08:20
Czas przejazdu16 h. 00 min
+1 dzień

Jelenia Góra

Dworzec autobusowy, ul. Obrońców Pokoju 1b

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

130,00 
Codziennie
08:20
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Jelenia Góra

Dworzec autobusowy, ul. Obrońców Pokoju 1b

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

130,10 
wto, pią
14:00
Czas przejazdu15 h. 40 min
+1 dzień

Jelenia Góra

Dworzec autobusowy, ul. Obrońców Pokoju 1b

05:40
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

140,62 
Codziennie
13:20
Czas przejazdu16 h. 50 min
+1 dzień

Jelenia Góra

Przystanek, al. Jana Pawła II (naprzeciw dworca autobusowego)

07:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

164,20 
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu