Bilety autobusowe

Wrocław - Jelenia Góra

od 31 zł, 26 wrz

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Jelenia Góra

04:30
25 wrz
w drodze 02 godz. 58 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

07:28
25 wrz

Jelenia Góra

Dworzec autobusowy, ul. Obrońców Pokoju 1b

32
04:30
25 wrz
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:15
Rawa Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
23:50
Tomaszów Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
00:25
Piotrków Trybunalski, Dworzec Autobusowy
00:50
Bełchatów, ul. Sienkiewicza
01:35
Osjaków
02:20
Wieluń, Dworzec Autobusowy
02:55
Wieruszów, Dworzec Autobusowy
03:10
Kępno, Dworzec Autobusowy
03:30
Syców, Dworzec Autobusowy
04:00
Oleśnica, Dworzec Autobusowy
04:30
Wrocław, Dworzec Autobusowy
05:15
Środa Śląska
05:55
Legnica, Dworzec Autobusowy
06:25
Jawor, Dworzec Autobusowy
06:55
Bolków, ul. Niepodległości
07:10
Mysłów, Droga Krajowa 68/41
07:15
Kaczorów, Droga Krajowa 70/39
07:25
Jelenia Góra, ul. Paderewskiego
07:28
Jelenia Góra, Dworzec Autobusowy
07:50
Cieplice Śłąskie-Zdrój, ul. Dworcowa
08:00
Piechowice Średnie
08:05
Szklarska Poręba, Wodospad
07:28
25 wrz
Jelenia Góra
Dworzec autobusowy, ul. Obrońców Pokoju 1b
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław