Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Lwów - Jelenia Góra

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Jelenia Góra

Najlepsza oferta

pon, wto, śro, pią
14:00
Czas przejazdu13 h. 55 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:55
+1 dzień
Jelenia Góra
Przystanek, al. Jana Pawła II (naprzeciw dworca autobusowego)
125,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Jelenia Góra w 2019 roku

pon, czw, pią, sob
19:30
Czas przejazdu16 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
11:00
+1 dzień
Jelenia Góra
Dworzec autobusowy, ul. Obrońców Pokoju 1b
130,00 
Przewoźnik: KOZAK EXPRESS
Ocena:
Codziennie
01:10
Czas przejazdu12 h. 40 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
13:50
Jelenia Góra
Dworzec autobusowy, ul. Obrońców Pokoju 1b
135,48 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
śro, nie
18:40
Czas przejazdu14 h. 20 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
09:00
+1 dzień
Jelenia Góra
Dworzec autobusowy, ul. Obrońców Pokoju 1b
143,94 
Przewoźnik: Svistun B.R.
Autobus: SETRA S 215 HD
Ocena:
4.4
Codziennie
19:30
Czas przejazdu15 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
11:00
+1 dzień
Jelenia Góra
Dworzec autobusowy, ul. Obrońców Pokoju 1b
152,41 
Przewoźnik: Yefremenyuk A.L.
Autobus: Neoplan 116
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu