Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Legnica — Lwów w 2019 rok roku

wto, śro, pią, sob
17:40
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

09:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100,00 
17:30
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:50
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
01:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.2
Codziennie
16:30
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

110,00 
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
wto, nie
13:50
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

02:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

115,56 
13:40
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
15:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 ASTRON
W poniedziałki
09:30
14 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

120,00 
09:30
Legnica
Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS
pon, śro, czw, pią, nie
11:00
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

00:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

120,00 
11:00
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
00:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, sob
11:00
13 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

00:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

120,00 
11:00
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
00:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:30
14 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

120,00 
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
W poniedziałki
16:30
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

120,00 
16:30
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:30
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

07:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

120,06 
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Krakowiec
Lwów, Ukraina, Lwowski
07:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    4.7
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
Codziennie
09:30
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

120,10 
09:20
Legnica
Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238
10:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
14:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yefremenyuk A.L.
  • Neoplan 116
pon, wto, sob
11:00
12 godz. 10 min w drodze

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

00:10

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

123,60 
11:00
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
16:30
14 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

124,73 
16:20
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    4.7
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
Codziennie
13:45
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

126,24 
13:45
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
15:15
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:40
Brzeg
Dworzec autobusowy, pl. Dworcowy 1
17:25
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
18:10
Lubliniec
Dworzec autobusowy, plac Niepodległości 3a
18:50
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
21:35
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
22:45
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
00:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Menok N. І.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

17.02, 24.02, 03.03, 10.03, 17.03...
09:45
13 godz. 55 min w drodze

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

23:40

Lwów

Przystanek, ul. Kuznewycha 2

145,28 
09:40
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
10:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:25
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:55
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
17:25
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
23:40
Lwów
Przystanek, ul. Kuznewycha 2
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lviv-InturTrans
  • Van Hool T-917
Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!