Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Legnica — Lwów w 2018 rok roku

17:40
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 16 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, sob
16:30
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 28.12, 29.12, 30.12, 02.01...
16:30
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 26.12, 27.12, 31.12, 01.01...
09:30
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
Czas przejazdu 14 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
16:30
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 13 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:10+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 13 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:10+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, nie
16:30
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:30
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
Czas przejazdu 15 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:45
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 17 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:20+1 dzień
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:45
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 13 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:40
Przystanek; ul. Kuznevycha 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 23.12, 30.12...
13:50
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 13 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
wto, pią, sob
17:40
Czas przejazdu 16 h. 10 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

09:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

100
17:40
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
18:50
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
21:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
22:50
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
01:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
09:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Winewo sp. z o.o.
  • Oceniono na 3.6 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.2
18.12, 28.12, 29.12, 30.12, 02.01...
16:30
Czas przejazdu 13 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

116
16:30
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    4.7
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
17.12, 26.12, 27.12, 31.12, 01.01...
16:30
Czas przejazdu 13 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

116
16:30
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
09:30
Czas przejazdu 14 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

120
09:30
Legnica
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KOZAK EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
16:30
Czas przejazdu 13 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

120
16:30
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
11:00
Czas przejazdu 13 h. 10 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

00:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

120
11:00
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
00:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, nie
11:00
Czas przejazdu 13 h. 10 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

00:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

120
11:00
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
00:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:30
Czas przejazdu 13 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1

120
16:30
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:30
Czas przejazdu 15 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238

01:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

121
09:30
Legnica
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
10:50
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
12:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
14:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
15:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Efremenjuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:45
Czas przejazdu 17 h. 35 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

07:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1

127
13:45
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
15:15
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
16:40
Brzeg
"Dworzec autobusowy; pl. Dworcowy 1"
17:25
Opole
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 1"
18:10
Lubliniec
"Dworzec autobusowy; plac Niepodległości 3a"
18:50
Częstochowa
"Dworzec autobusowy; Al. Wolności 45/47"
21:35
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
22:45
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
00:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Menyok N.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 23.12, 30.12...
09:45
Czas przejazdu 13 h. 55 min

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

23:40

Lwów

Przystanek; ul. Kuznevycha 2

128
09:45
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
10:55
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
14:25
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
15:55
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
17:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
23:40
Lwów
Przystanek; ul. Kuznevycha 2
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lwów-Intourtrans s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

We wtorki
13:50
Czas przejazdu 13 h. 00 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

02:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

137
13:50
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
15:05
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
17:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
19:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:55
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool T916 ASTRON
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vilartrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Podróż powrotna: