Bilety autobusowe

Legnica - Lwów

od 100 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Legnica – Lwów

11:00
20 paź
w drodze 12 godz. 10 min

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

00:10
21 paź

Lviv railway station

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

120
11:00
20 paź
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
14:05
Wrocław
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
21 paź
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
20 paź
w drodze 14 godz. 50 min

Legnica

Przystanek "Stacja benzynowa "ORLEN", ulica Jaworzyńska; dom 238

01:20
21 paź

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

121
09:30
20 paź
Legnica
Przystanek "Stacja benzynowa "ORLEN", ulica Jaworzyńska; dom 238
10:50
Wrocław
12:30
Opole
14:20
Katowice
15:50
Kraków
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:20
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:45
20 paź
w drodze 16 godz. 35 min

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

07:20
21 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

127
13:45
20 paź
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
15:15
Wrocław
16:40
Brzeg
17:25
Opole
18:10
Lubliniec
18:50
Częstochowa
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
20 paź
w drodze 13 godz. 50 min

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

07:20
21 paź

Lwów

Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1

120
16:30
20 paź
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
07:20
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Dvirtseva ploshcha 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:40
20 paź
w drodze 15 godz. 10 min

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

09:50
21 paź

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

100
17:40
20 paź
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
18:50
Wrocław
21:20
Katowice
22:50
Kraków
01:20
Rzeszów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:50
21 paź
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Podróż powrotna: