Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Legnica — Kołobrzeg

Najlepsza oferta

Codziennie
00:05
Czas przejazdu08 h. 01 min

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

08:06

Kołobrzeg

ul. Kniewskiego 8 (przystanek MPK), Kołobrzeg

85,00 

Rozkład jazdy autobusów Legnica — Kołobrzeg w 2019 roku

Codziennie
06:55
Czas przejazdu08 h. 01 min

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

14:56

Kołobrzeg

ul. Kniewskiego 8 (przystanek MPK), Kołobrzeg

85,00 
Codziennie
23:30
Czas przejazdu09 h. 35 min
+1 dzień

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

09:05
+1 dzień

Kołobrzeg

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 3

86,70 
Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu