Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kołobrzeg — Legnica

Najlepsza oferta

W dni powszednie
11:04
Czas przejazdu08 h. 30 min

Kołobrzeg

ul. Kniewskiego 8 (przystanek MPK), Kołobrzeg

19:34

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

85,00 

Rozkład jazdy autobusów Kołobrzeg — Legnica w 2019 roku

Codziennie
16:40
Czas przejazdu10 h. 35 min
+1 dzień

Kołobrzeg

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 3

03:15
+1 dzień

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

86,70 
Poza śro i nie
18:04
Czas przejazdu08 h. 30 min
+1 dzień

Kołobrzeg

ul. Kniewskiego 8 (przystanek MPK), Kołobrzeg

02:34
+1 dzień

Legnica

Przystanek, ul. Jaworzyńska/Nowodworska

95,00 
Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu