Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kołobrzeg — Lwów w 2019 rok roku

07:00
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6
w drodze 21 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
05:45
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6
w drodze 22 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:25+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:40
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6
w drodze 22 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 24.01, 31.01, 07.02, 14.02...
06:40
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6
w drodze 22 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 24.01, 31.01, 07.02, 14.02...
05:45
Dw. PKS, Aleja Kolejowa 6, Kołobrzeg
w drodze 21 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:25+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią, sob
05:45
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6
w drodze 22 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:25+1 dzień
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Kołobrzeg — Lwów w 2019 rok roku

W poniedziałki
07:00
21 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kołobrzeg

Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6

05:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

173,40 
07:00
Kołobrzeg
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6
05:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
05:45
22 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kołobrzeg

Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

180,00 
05:45
Kołobrzeg
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
17.01, 24.01, 31.01, 07.02, 14.02...
06:40
22 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kołobrzeg

Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

180,00 
06:40
Kołobrzeg
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6
07:25
Koszalin
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
08:35
Szczecinek
Przystanek, ul. Dworcowa 5
09:35
Chojnice
Przystanek, ul. Dworcowa 1
10:15
Sępólno Krajeńskie
Przystanek, pl. Wolności
11:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
13:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
14:25
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
15:35
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
17:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
05:30
+1 dzień
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
17.01, 24.01, 31.01, 07.02, 14.02...
06:40
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kołobrzeg

Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6

05:30
+1 dzień

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109

180,00 
06:40
Kołobrzeg
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6
07:25
Koszalin
Dworzec autobusowy, ul. Zwycięstwa 1
08:35
Szczecinek
Przystanek, ul. Dworcowa 5
09:35
Chojnice
Przystanek, ul. Dworcowa 1
10:15
Sępólno Krajeńskie
Przystanek, pl. Wolności
11:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
13:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
14:25
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
15:35
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
17:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
19:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Krakowiec
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland), Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
05:30
+1 dzień
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PHENIX
  • Setra
pon, pią, sob
05:45
21 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kołobrzeg

Dw. PKS, Aleja Kolejowa 6, Kołobrzeg

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

185,40 
05:45
Kołobrzeg
Dw. PKS, Aleja Kolejowa 6, Kołobrzeg
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
05:45
22 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kołobrzeg

Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6

04:25
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

185,93 
05:45
Kołobrzeg
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!