Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kołobrzeg — Katowice

Najlepsza oferta

Codziennie
18:00
Czas przejazdu11 h. 40 min
+1 dzień

Kołobrzeg

Przystanek, ul. Jagiellońska 5

05:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

84,00 

Rozkład jazdy autobusów Kołobrzeg — Katowice w 2019 rok

Codziennie
15:30
Czas przejazdu11 h. 10 min
+1 dzień

Kołobrzeg

Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6

02:40
+1 dzień

Katowice

Katowice, Katowice, dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

94,50 
Codziennie
18:04
Czas przejazdu12 h. 36 min
+1 dzień

Kołobrzeg

ul. Kniewskiego 8 (przystanek MPK), Kołobrzeg

06:40
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy (PKS), ul. Piotra Skargi 1

95,00 
Codziennie
20:15
Czas przejazdu10 h. 10 min
+1 dzień

Kołobrzeg

Kołobrzeg, Kołobrzeg, ul. Jagiellońska

06:25
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

110,25 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu12 h. 15 min
+1 dzień

Kołobrzeg

ul. Kolejowa 5, przystanek nr 1, Kołobrzeg

06:45
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

125,00 
Popularne kierunki
Do miasta Katowice
Z miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu