Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Leszno w 2019 rok roku

29.03, 03.04, 08.04, 13.04, 18.04...
12:20
11 godz. 10 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

23:30

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

83,31 
12:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
15:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:30
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:30
13 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

07:50
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

95,20 
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
22:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:50
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
01:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:50
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 21 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
23:40
11 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

11:05
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

109,85 
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:30
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:05
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.
  • Van Hool 2(free)
Codziennie
23:40
11 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

11:05
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

109,85 
23:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:10
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:05
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
śro, czw, pią, nie
18:15
13 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

07:30
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

111,25 
18:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:25
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
02:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:30
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116 (53)free
Codziennie
18:30
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

07:50
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

112,20 
18:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:50
+1 dzień
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
26.03, 27.03, 28.03, 30.03, 31.03...
12:20
11 godz. 10 min w drodze

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

23:30

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3

115,00 
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:30
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto
12:20
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

23:30
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

118,45 
12:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:30
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
18:20
9 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:10
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

118,45 
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:10
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
13:00
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:30
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

120,00 
13:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:30
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
26.03, 27.03, 28.03, 30.03, 31.03...
12:20
11 godz. 10 min w drodze

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

23:30

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

123,70 
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:30
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
wto, czw, sob
19:00
12 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

07:00
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

131,82 
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
03:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
05:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:00
+1 dzień
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
wto, śro, czw, pią, sob, nie
22:30
11 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

09:45
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

139,14 
22:05
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:25
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
01:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:25
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:45
+1 dzień
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak Ivan Mikhailovich
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, pią
19:30
12 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

07:00
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

140,00 
19:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
07:00
+1 dzień
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WEZUN
wto, czw, sob
19:30
11 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

06:55
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

140,61 
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
03:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
04:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:55
+1 dzień
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS
Codziennie
18:20
8 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:10
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

143,31 
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:10
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:20
8 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:10
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3

143,31 
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:10
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro, czw, pią, sob
13:00
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:20
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

146,46 
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
01:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:20
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
W niedziele
13:00
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:20
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

150,85 
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
01:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:20
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Leszno
Do miasta Lwów
Z miasta Leszno
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży