Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Leszno

Najlepsza oferta

W dni powszednie
18:20
Czas przejazdu08 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:10
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

110,79 

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Leszno w 2019 rok roku

śro, czw, pią, nie
18:15
Czas przejazdu13 h. 15 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

07:30
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

111,25 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

07:50
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

112,20 
25.05, 27.05, 30.05...
12:20
Czas przejazdu12 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

23:30
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3

115,00 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

07:50
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

115,24 
Codziennie
23:40
Czas przejazdu11 h. 25 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

11:05
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

115,24 
Codziennie
23:40
Czas przejazdu12 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryiska 109

11:15
+1 dzień

Leszno

LESZNO, Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1

117,30 
Codziennie
12:20
Czas przejazdu12 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

23:30
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

118,45 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu09 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:10
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

118,45 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu15 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:30
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

120,00 
23.05, 28.05, 02.06, 07.06, 12.06...
12:20
Czas przejazdu11 h. 10 min

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

23:30

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

121,39 
15.07, 18.07, 20.07, 23.07, 25.07...
12:20
Czas przejazdu12 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

23:30
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3

126,00 
25.05, 27.05, 30.05, 01.06, 06.06...
12:20
Czas przejazdu12 h. 10 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

23:30
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

129,78 
wto, czw, sob
19:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

07:00
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

138,29 
pon, śro, pią
19:30
Czas przejazdu12 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

07:00
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

140,00 
Poza pon
22:30
Czas przejazdu11 h. 15 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

09:45
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

145,98 
wto, czw, sob
19:30
Czas przejazdu11 h. 25 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

06:55
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

147,51 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu08 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:10
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

150,36 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu08 h. 50 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:10
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3

150,36 
25.05, 30.05, 04.06, 09.06, 14.06...
12:20
Czas przejazdu11 h. 10 min

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

23:30

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3

153,28 
Poza nie
13:00
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:20
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

153,66 
Codziennie
23:40
Czas przejazdu11 h. 25 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

11:05
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

153,66 
W niedziele
13:00
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

03:20
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

158,27 
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Leszno
Do miasta Lwów
Z miasta Leszno
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu