Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Leszno — Tarnopol w 2019 rok roku

16.02, 23.02, 02.03, 09.03, 16.03...
08:45
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3

00:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

120,00 
08:40
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
16.02, 23.02, 02.03, 09.03, 16.03...
08:45
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

00:55
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

121,80 
08:40
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
09:30
18 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

03:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

130,00 
09:20
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
11:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
15:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
pon, pią
09:30
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

04:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

130,00 
09:30
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
04:00
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
wto, czw, sob
08:10
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

00:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

140,00 
08:00
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
10:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
13:30
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
20:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS
wto, czw, sob
08:10
16 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

00:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

150,00 
08:00
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
10:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
12:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
13:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
Codziennie
12:00
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

06:50
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

293,48 
11:50
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
13:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
15:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
17:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:20
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
21:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:50
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
Popularne kierunki
Z miasta Leszno
Do miasta Tarnopol
Do miasta Leszno
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!