Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Leszno — Winnica

Najlepsza oferta

28.05, 30.05...
08:45
Czas przejazdu20 h. 05 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

140,00 

Rozkład jazdy autobusów Leszno — Winnica w 2019 rok roku

Codziennie
12:00
Czas przejazdu22 h. 30 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

11:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

142,80 
Codziennie
08:45
Czas przejazdu19 h. 05 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

144,20 
Codziennie
13:20
Czas przejazdu18 h. 00 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

08:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

144,20 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu23 h. 30 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

11:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

145,04 
28.05, 30.05, 04.06, 09.06, 14.06...
08:45
Czas przejazdu20 h. 05 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

149,39 
W dni powszednie
13:25
Czas przejazdu18 h. 45 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

08:10
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

149,39 
pon, wto, śro, pią
08:10
Czas przejazdu19 h. 45 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

04:55
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

150,00 
wto, czw, sob
08:10
Czas przejazdu20 h. 45 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

04:55
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

150,00 
Poza wto
09:30
Czas przejazdu23 h. 30 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

09:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

150,00 
Poza wto
09:30
Czas przejazdu23 h. 50 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

09:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

150,00 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu23 h. 00 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

09:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

150,00 
We wtorki
09:30
Czas przejazdu23 h. 50 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

09:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

154,50 
We wtorki
09:30
Czas przejazdu23 h. 30 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

09:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

154,50 
16.07, 18.07, 21.07, 23.07, 26.07...
08:45
Czas przejazdu20 h. 05 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

170,10 
28.05, 02.06, 07.06, 12.06, 17.06...
08:45
Czas przejazdu20 h. 05 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3

04:50
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

176,34 
wto, czw, sob
08:10
Czas przejazdu20 h. 45 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

04:55
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

180,00 
Popularne kierunki
Z miasta Leszno
Do miasta Winnica
Do miasta Leszno
Z miasta Winnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu