Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Leszno w 2019 rok roku

15:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 20 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:05+1 dzień
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 20 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:05+1 dzień
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; pl. Demijiwska 3
Czas przejazdu 21 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:50+1 dzień
ЛЕШНО;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Codziennie
15:00
Czas przejazdu 20 h. 05 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:05
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1

133
15:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
19:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
23:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
01:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Hrushew"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:30
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
06:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
08:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:35
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
11:05
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Brintsov S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:00
Czas przejazdu 20 h. 05 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:05
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1

133
15:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
19:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
23:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
01:00
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
01:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Hrushew"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
06:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
08:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:35
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
11:05
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Oceniono na 4.1 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
W poniedziałki
14:00
Czas przejazdu 21 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; pl. Demijiwska 3

10:50
+1 dzień

Leszno

ЛЕШНО;

234
14:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; pl. Demijiwska 3
10:50
+1 dzień
Leszno
ЛЕШНО;
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-59
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • БРИНЦОВ С.В. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Leszno
Do miasta Kijów
Z miasta Leszno
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!