Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kijów — Leszno

Najlepsza oferta

pon, pią, sob, nie
09:00
Czas przejazdu19 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:10
+1 dzień

Leszno

Dworzec PKP, Leszno

140,00 

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Leszno w 2019 rok

Codziennie
09:00
Czas przejazdu18 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:10
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

150,73 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu21 h. 15 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:15
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

153,00 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu21 h. 05 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

11:05
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

154,47 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu20 h. 05 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:05
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

154,47 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu20 h. 05 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:05
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

154,47 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu19 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

03:10
+1 dzień

Leszno

Лешно РКР[pl], Dworzec PKP{51.8458429/16.5654489}

175,65 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu21 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demijiwska 3

10:50
+1 dzień

Leszno

263,74 
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Leszno
Do miasta Kijów
Z miasta Leszno
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu