Rozkład jazdy PKS Leszno – Chmielnicki

08:10
14 sie
02:35
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
140,00
08:10
14 sie
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
02:35
15 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:10
14 sie
02:35
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
142,80
08:10
14 sie
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
02:35
15 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:45
14 sie
02:50
15 sie
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
139,05
08:45
14 sie
Leszno
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1
02:50
15 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:20
14 sie
06:00
15 sie
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
128,75
13:20
14 sie
Leszno
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1
06:00
15 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
14 sie
06:15
15 sie
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
120,00
09:30
14 sie
Leszno
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1
11:35
Wrocław
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
15 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:45
14 sie
07:35
15 sie
Przystanek, ul. Gabriela Narutowicza 76
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
125,00
12:45
14 sie
Leszno
Przystanek, ul. Gabriela Narutowicza 76
07:35
15 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:45
14 sie
07:35
15 sie
Przystanek, ul. Gabriela Narutowicza 76
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
127,50
12:45
14 sie
Leszno
Przystanek, ul. Gabriela Narutowicza 76
07:35
15 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
14 sie
09:30
15 sie
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 3
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
Kupić za
132,39
12:00
14 sie
Leszno
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 3
13:50
Wrocław
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
15 sie
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, shose Vinnytske 23
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Leszno
Do miasta Leszno