Bilety autobusowe

Leszno - Chmielnicki

od 128 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Leszno – Chmielnicki

13:20
21 paź
w drodze 15 godz. 40 min

Leszno

Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1

06:00
22 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

129
13:20
21 paź
Leszno
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1
06:00
22 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
21 paź
w drodze 19 godz. 45 min

Leszno

Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1

06:15
22 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

130
09:30
21 paź
Leszno
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1
11:35
Wrocław
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
22 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
21 paź
w drodze 20 godz. 30 min

Leszno

Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1

09:30
22 paź

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

129
12:00
21 paź
Leszno
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1
13:50
Wrocław
15:20
Opole
17:20
Katowice
18:50
Kraków
20:20
Tarnów
21:50
Rzeszów
00:05
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:40
Lwów
06:50
Tarnopol
08:00
Podwołoczyska
08:15
Wołoczyska
09:30
22 paź
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Leszno
Do miasta Leszno