Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Leszno — Chmielnicki w 2018 rok roku

13:20
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1
Czas przejazdu 15 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, nie
09:30
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1
Czas przejazdu 20 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, nie
08:10
Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1
Czas przejazdu 17 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
12:00
Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, nie
08:45
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 3
Czas przejazdu 18 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 12.12, 14.12, 16.12, 17.12, 19.12...
09:30
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1
Czas przejazdu 20 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:30
Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1
Czas przejazdu 19 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
08:10
Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1
Czas przejazdu 18 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
08:10
Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1
Czas przejazdu 18 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
pon, wto, śro, pią, nie
13:20
Czas przejazdu 15 h. 40 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

129
13:20
Leszno
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1
06:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią, nie
09:30
Czas przejazdu 20 h. 15 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1

06:45
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

130
09:30
Leszno
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1
06:45
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
08:10
Czas przejazdu 17 h. 25 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1

02:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

130
08:10
Leszno
Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1
02:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WEZUN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią, nie
12:00
Czas przejazdu 20 h. 30 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1

09:30
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

133
12:00
Leszno
Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1
09:30
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

12.12, 14.12, 16.12, 17.12, 19.12...
08:45
Czas przejazdu 18 h. 05 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 3

02:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

135
08:45
Leszno
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 3
10:25
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
11:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
13:30
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
14:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
17:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
22:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
02:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:30
Czas przejazdu 20 h. 45 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1

06:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

140
09:30
Leszno
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1
11:35
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
13:25
Opole
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 1"
15:15
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
16:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:30
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
19:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:35
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:40
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
03:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
04:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
04:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
06:15
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
08:30
Czas przejazdu 19 h. 45 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1

04:15
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

140
08:30
Leszno
Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1
10:25
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
13:25
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
17:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
19:45
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
00:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
02:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
04:15
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yunіvers Sp. z o.o

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
08:10
Czas przejazdu 18 h. 25 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1

02:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

150
08:10
Leszno
Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1
10:20
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
11:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
12:50
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
13:30
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
20:05
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
00:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
02:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Mitchenko SM" FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
08:10
Czas przejazdu 18 h. 25 min
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1

02:35
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

160
08:10
Leszno
Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1
10:20
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
11:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
12:50
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
13:30
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
22:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
00:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
02:35
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtoexpress-Dnipro

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Leszno
Do miasta Leszno