Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Leszno w 2019 rok roku

13.02, 20.02, 27.02, 06.03, 13.03...
09:00
14 godz. 30 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

23:30

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3

120,00 
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:30
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
12.02, 15.02, 17.02, 22.02, 27.02...
09:00
14 godz. 30 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

23:30

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

121,80 
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
15:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:30
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116
13.02, 20.02, 27.02, 06.03, 13.03...
09:00
14 godz. 30 min w drodze

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

23:30

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

121,80 
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:30
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
czw, pią, nie
16:00
15 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:55
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3

126,09 
15:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:15
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:30
Kraków
Przystanek, Al. Zygmunta Krasińskiego 14
00:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
02:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:55
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternopilske ATP 16127
  • Neoplan 116 (53)free
W poniedziałki
10:30
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

03:30
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

130,00 
10:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
03:30
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
10:30
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

03:20
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

146,74 
10:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:15
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
01:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:20
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
14:50
12 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

03:10
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3

146,74 
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:10
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
15:00
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:50
+1 dzień

Leszno

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1

146,74 
14:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
22:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:50
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
01:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:50
+1 dzień
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Setra
wto, czw, sob
16:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:00
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

146,74 
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
03:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
05:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:00
+1 dzień
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
wto, czw, sob
16:00
14 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

06:55
+1 dzień

Leszno

Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1

146,74 
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
03:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
04:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:55
+1 dzień
Leszno
Dworzec autobusowy, ul. Towarowa 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS
Popularne kierunki
Do miasta Leszno
Do miasta Tarnopol
Z miasta Leszno
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!