Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kijów — Odessa

Najlepsza oferta

Poza wto
18:30
Czas przejazdu06 h. 15 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

00:45
+1 dzień

Odessa

Supermarket Fozzy, ul. Balkiwska 88

46,88 

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Odessa w 2019 rok

W soboty
07:40
Czas przejazdu07 h. 20 min

Kijów

Metro Lisowa, al. Browarsky

15:00

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

50,07 
W soboty
08:20
Czas przejazdu06 h. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

15:00

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

50,07 
W soboty
08:35
Czas przejazdu06 h. 25 min

Kijów

Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova 30

15:00

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

50,07 
Poza wto
06:45
Czas przejazdu07 h. 05 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

13:50

Odessa

Supermarket Fozzy, ul. Balkiwska 88

50,53 
Poza wto
06:45
Czas przejazdu07 h. 05 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

13:50

Odessa

Supermarket Fozzy, ul. Balkiwska 88

50,53 
Poza wto
07:15
Czas przejazdu06 h. 35 min

Kijów

Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova

13:50

Odessa

Supermarket Fozzy, ul. Balkiwska 88

50,53 
Poza wto
07:15
Czas przejazdu06 h. 35 min

Kijów

Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova

13:50

Odessa

Supermarket Fozzy, ul. Balkiwska 88

50,53 
Poza pon
23:30
Czas przejazdu06 h. 20 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:50
+1 dzień

Odessa

Supermarket Fozzy, ul. Balkiwska 88

50,53 
Poza pon
23:50
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova

05:50
+1 dzień

Odessa

Supermarket Fozzy, ul. Balkiwska 88

50,53 
Codziennie
01:30
Czas przejazdu06 h. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny (parkowanie pod mostem), metro Demijiwska; prospekt Nauki 1/2

08:00

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

51,59 
23.07, 24.07, 27.07, 28.07, 31.07...
22:00
Czas przejazdu06 h. 35 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:35
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

51,59 
23.07, 24.07, 27.07, 28.07, 31.07...
22:00
Czas przejazdu07 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:00
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

51,59 
W piątki
08:30
Czas przejazdu08 h. 40 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

17:10

Odessa

Przystanek trolejbusowy 8 (naprzeciwko głównego dworca autobusowego), ul. Kolontajiwska

53,10 
Codziennie
19:10
Czas przejazdu06 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demijiwska 3

02:00
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

53,10 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu06 h. 20 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

00:50
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

53,11 
Codziennie
23:57
Czas przejazdu08 h. 23 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

08:20
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

53,11 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu07 h. 10 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

17:10

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

53,50 
Codziennie
18:05
Czas przejazdu06 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

00:30
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

53,50 
Codziennie
23:50
Czas przejazdu06 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

06:40
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

53,50 
W poniedziałki
05:05
Czas przejazdu07 h. 15 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demijiwska 3

12:20

Odessa

ОДЕСА "7км",

56,47 
Codziennie
23:30
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova

05:30
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

60,54 
Codziennie
23:30
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova

05:30
+1 dzień

Odessa

Przystanek, ul. Kolontajewskaja 57

60,54 
Codziennie
23:30
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova

05:30
+1 dzień

Odessa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontajiwska 67

60,54 
Codziennie
00:30
Czas przejazdu06 h. 00 min

Kijów

Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B

06:30

Odessa

Rynek Prywoz, yl. Prywozna 14

60,69 
Codziennie
22:45
Czas przejazdu06 h. 05 min
+1 dzień

Kijów

Metro Palats Ukraina, metro Palac Ukraina; ul. Velyka Vasylkivska 116

04:50
+1 dzień

Odessa

Przystanek, ul. Torhowa 13

60,69 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Metro Palats Ukraina, metro Palac Ukraina; ul. Velyka Vasylkivska 116

05:00
+1 dzień

Odessa

Przystanek, ul. Torhowa 13

60,69 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Metro Palats Ukraina, metro Palac Ukraina; ul. Velyka Vasylkivska 116

05:00
+1 dzień

Odessa

Przystanek, ul. Torhowa 13

60,69 
Codziennie
23:55
Czas przejazdu06 h. 05 min
+1 dzień

Kijów

Metro Kharkiwska (McDonald's), al. Mykoly Bazhana 3B

06:00
+1 dzień

Odessa

Rynek Prywoz, yl. Prywozna 14

60,69 
Codziennie
06:30
Czas przejazdu06 h. 25 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

12:55

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

60,70 
pią, sob, nie
06:40
Czas przejazdu05 h. 20 min

Kijów

Stacja paliw Glusco, metro Lisowa; prospekt Browarsky 3B

12:00

Odessa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2

60,70 
pią, sob, nie
07:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Kijów

Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova

13:00

Odessa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2

60,70 
pią, sob, nie
07:10
Czas przejazdu04 h. 50 min

Kijów

Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova

12:00

Odessa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2

60,70 
pią, sob, nie
07:30
Czas przejazdu06 h. 00 min

Kijów

Metro Druzhby Narodiw, metro Druzhby Narodiw; bulwar Druzhby Narodiv 23

13:30

Odessa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2

60,70 
pią, nie
22:30
Czas przejazdu07 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Metro Zhytomyrska, al. Peremohy

06:00
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

60,70 
czw, pią, nie
22:30
Czas przejazdu07 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Metro Kharkivska, al. Baszana

06:00
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

60,70 
pią, nie
23:30
Czas przejazdu06 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova

06:00
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

60,70 
czw, pią, nie
23:30
Czas przejazdu06 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova

06:00
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

60,70 
Codziennie
10:15
Czas przejazdu07 h. 25 min

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

17:40

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

61,32 
Codziennie
17:15
Czas przejazdu06 h. 45 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2

00:00
+1 dzień

Odessa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontajiwska 67

62,97 
W piątki
23:25
Czas przejazdu06 h. 25 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:50
+1 dzień

Odessa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2

63,72 
W piątki
23:50
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Metro Teremky, al. Akademika Hlushkova 22

05:50
+1 dzień

Odessa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2

63,72 
Codziennie
06:35
Czas przejazdu06 h. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

13:10

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

64,20 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu07 h. 05 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

14:35

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

64,20 
Codziennie
12:45
Czas przejazdu06 h. 55 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

19:40

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

64,20 
Codziennie
14:25
Czas przejazdu06 h. 35 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

21:00

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

64,20 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu06 h. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

22:50

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

64,20 
Codziennie
22:15
Czas przejazdu06 h. 45 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

05:00
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

64,20 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu06 h. 20 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demijiwska 3

00:50
+1 dzień

Odessa

ОДЕСА,

64,67 
Codziennie
19:10
Czas przejazdu06 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demijiwska 3

02:00
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

64,67 
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Odessa
Do miasta Kijów
Z miasta Odessa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu