Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Odessa w 2019 rok roku

16.02, 23.02, 02.03, 09.03, 16.03...
15:00
20 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:35
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

125,00 
15:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:35
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
W poniedziałki
15:00
19 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:35
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

128,75 
15:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:35
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
pon, czw, pią, nie
17:10
22 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:25
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

135,00 
17:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:25
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
17:10
23 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:30
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

135,00 
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
04:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
11:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
12:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:30
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.2 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    2.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Codziennie
04:30
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

03:20
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

140,08 
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
17:45
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
20:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
03:20
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
wto, czw, nie
14:50
27 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:40
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

161,42 
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
14:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
14:50
26 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:40
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

162,18 
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
wto, sob, nie
05:00
22 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

03:20
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

170,00 
04:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
20:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
03:20
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
15.02, 18.02, 20.02, 25.02, 02.03...
15:00
20 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

11:35
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

178,58 
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:55
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:50
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
06:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
07:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
11:35
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116
wto, pią
17:30
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:30
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

205,44 
17:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
14:30
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W soboty
17:30
21 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:50
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

205,44 
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
23:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
14:50
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Odessa
Z miasta Odessa
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Bus Kraków - Odessa

Planując podróż na trasie Kraków – Odessa, do wyboru mają Państwo połączenia bezpośrednie oraz przejazdy z przesiadkami. Ich częstotliwość i rodzaj uzależnione są przede wszystkim od daty oraz wybranego przewoźnika.

Rezerwacja oraz zakup biletu odbywają się za pośrednictwem wyszukiwarki i systemu rezerwacyjnego BUSFOR – kilka minut po zakupie i płatności elektronicznej dociera do Państwa gotowy e-bilet.

W razie problemów lub pytań, nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji – support@busfor.pl oraz +22 307 71 04.