Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Odessa

Najlepsza oferta

17.10, 22.10, 27.10, 01.11, 06.11...
15:00
Czas przejazdu21 h. 20 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:20
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
125,00 
Przewoźnik: Tchaikovsky B.Y.
Autobus: ЕОС
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Odessa w 2019 roku

17.10, 22.10, 27.10, 01.11, 06.11...
15:00
Czas przejazdu21 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:00
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
125,00 
Przewoźnik: Tchaikovsky B.Y.
Autobus: ЕОС
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu21 h. 30 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:30
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
128,75 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
14.10, 16.10, 19.10, 21.10, 24.10...
15:00
Czas przejazdu22 h. 20 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:20
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
128,75 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
14.10, 16.10, 19.10, 21.10, 24.10...
15:00
Czas przejazdu22 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:00
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
128,75 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
15.10, 20.10, 25.10, 30.10...
15:00
Czas przejazdu22 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:00
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
131,50 
Przewoźnik: Belous V.B.
Autobus: Сетра
Ocena:
15.10, 20.10, 25.10, 30.10...
15:00
Czas przejazdu22 h. 20 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:20
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B
131,50 
Przewoźnik: Belous V.B.
Autobus: Сетра
Ocena:
Codziennie
17:10
Czas przejazdu22 h. 15 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:25
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
135,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN SP ZOO
Ocena:
Poza wto
17:10
Czas przejazdu23 h. 20 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:30
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
135,00 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.3
We wtorki
17:10
Czas przejazdu23 h. 20 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:30
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
139,05 
Przewoźnik: Lux - reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.3
Codziennie
04:30
Czas przejazdu22 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:30
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
140,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
Codziennie
04:30
Czas przejazdu22 h. 50 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
140,08 
Przewoźnik: LUX-REISEN
Autobus: VOLVO B12-600 (Free)
Ocena:
W poniedziałki
19:55
Czas przejazdu17 h. 55 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:50
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
142,80 
Przewoźnik: ODRI
Ocena:
pon, wto, śro, sob
23:25
Czas przejazdu21 h. 15 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
146,89 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
pon, czw, sob
14:50
Czas przejazdu26 h. 50 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:40
+1 dzień
Odessa
AS. vul. Kolontayivska, 58, Odessa
159,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
wto, czw, pią
17:30
Czas przejazdu21 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego 15
14:30
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
165,98 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:
pon, wto, pią
17:30
Czas przejazdu20 h. 10 min
Kraków
Dworzec autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego 15
14:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec Autobusowy, ul. Kołontajewska 58, Odessa
180,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
wto, czw, nie
14:50
Czas przejazdu26 h. 50 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
182,58 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
13.10, 18.10, 23.10, 28.10, 02.11...
15:00
Czas przejazdu22 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:00
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
185,90 
Przewoźnik: MV-Transbus
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
W poniedziałki
19:00
Czas przejazdu21 h. 40 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
193,66 
Przewoźnik: ПФ АРМАН
Autobus: КЛАС ЛЮКС
Ocena:
W soboty
17:00
Czas przejazdu22 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego 15
15:00
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
230,72 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Odessa
Do miasta Kraków
Z miasta Odessa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Kraków - Odessa

Planując podróż na trasie Kraków – Odessa, do wyboru mają Państwo połączenia bezpośrednie oraz przejazdy z przesiadkami. Ich częstotliwość i rodzaj uzależnione są przede wszystkim od daty oraz wybranego przewoźnika.

Rezerwacja oraz zakup biletu odbywają się za pośrednictwem wyszukiwarki i systemu rezerwacyjnego BUSFOR – kilka minut po zakupie i płatności elektronicznej dociera do Państwa gotowy e-bilet.

W razie problemów lub pytań, nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji – support@busfor.pl oraz +22 307 71 04.