Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Odessa w 2019 rok roku

W poniedziałki
18:50
20 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:55
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

140,00 
18:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
15:55
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
Codziennie
12:00
28 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:30
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

150,00 
11:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
14:05
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
15:30
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
22:05
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
00:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
01:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:35
Niecieszyn
Odessa, Ukraina, Odesski
03:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
03:30
Szepetówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
04:20
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
05:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
11:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
12:30
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:30
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
Punkty pośrednie (20)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
12:00
27 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:25
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

150,00 
12:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
16:25
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
wto, czw, nie
17:30
25 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:40
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

150,61 
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
14:55
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
17:30
24 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:40
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

155,04 
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
18:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
24.03, 28.03, 05.04, 09.04, 13.04...
07:00
24 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:30
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

160,00 
07:00
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
07:10
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
08:15
Grójec
Dworzec autobusowy Grójec, ul. Laskowa 2
09:20
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
10:20
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
13:35
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
15:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
20:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
23:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
01:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
03:50
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
07:30
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • BUS.EXPRESS
  • VAN HOOL T9
26.03, 30.03, 01.04, 03.04, 07.04...
07:00
24 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:30
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

162,10 
07:00
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
07:10
Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1
08:15
Grójec
Dworzec autobusowy Grójec, ul. Laskowa 2
09:20
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
10:20
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
13:35
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
15:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
18:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:40
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
20:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
23:10
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
01:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
03:50
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
07:30
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Smilsky M.M.
  • VAN HOOL T9
pon, wto, śro, czw, pią, sob
21:45
22 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

20:45
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

164,17 
21:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
20:45
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
17:55
22 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:35
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

172,13 
17:05
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
04:25
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
05:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:55
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:35
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Openline
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 13 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Codziennie
03:10
20 godz. 30 min w drodze

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

00:40

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

177,97 
03:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:40
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Odessa
Do miasta Warszawa
Z miasta Odessa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży