Bilety autobusowe

Warszawa - Odessa

od 101 zł, 26 wrz

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Odessa

08:00
24 wrz
w drodze 21 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:40
25 wrz

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

188
08:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:40
25 wrz
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
24 wrz
w drodze 22 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:05
25 wrz

Odesa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2

166
13:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:05
25 wrz
Odesa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2
  • Autobus
  • Setra, Mercedes-Benz Sprinter (VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:10
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69

195
14:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:10
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes-Benz Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
24 wrz
w drodze 24 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:10
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69

180
14:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:10
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69
  • Autobus
  • Setra, Mercedes-Benz Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
24 wrz
w drodze 23 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:10
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69

153
16:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:10
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, Mercedes-Benz Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
24 wrz
w drodze 22 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:10
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69

153
16:50
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:10
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes-Benz Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
24 wrz
w drodze 21 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:35
25 wrz

Odesa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

140
17:55
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
04:25
Łuck
05:40
Równe
08:50
Chmielnicki
10:30
Winnica
12:55
Umań
16:35
25 wrz
Odesa
Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
24 wrz
w drodze 24 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

140
16:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
24 wrz
w drodze 23 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

140
16:50
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
24 wrz
w drodze 24 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

140
16:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
24 wrz
w drodze 23 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

140
16:50
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
24 wrz
w drodze 24 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

142
16:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, Мерседес спринтер
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
24 wrz
w drodze 23 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

142
16:50
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Мерседес спринтер
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
24 wrz
w drodze 26 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:20
25 wrz

Odessa "Gunsel"

Przystanek, ul. Kolontaivska 21

181
14:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:20
25 wrz
Odessa "Gunsel"
Przystanek, ul. Kolontaivska 21
  • Autobus
  • Neoplan, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
24 wrz
w drodze 25 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:20
25 wrz

Odessa "Gunsel"

Przystanek, ul. Kolontaivska 21

165
14:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:20
25 wrz
Odessa "Gunsel"
Przystanek, ul. Kolontaivska 21
  • Autobus
  • Setra, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:20
25 wrz

Odessa "Gunsel"

Przystanek, ul. Kolontaivska 21

149
15:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:20
25 wrz
Odessa "Gunsel"
Przystanek, ul. Kolontaivska 21
  • Autobus
  • Neoplan, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:20
25 wrz

Odessa "Gunsel"

Przystanek, ul. Kolontaivska 21

143
15:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:20
25 wrz
Odessa "Gunsel"
Przystanek, ul. Kolontaivska 21
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
24 wrz
w drodze 26 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:40
25 wrz

Odesa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

181
14:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:40
25 wrz
Odesa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
  • Autobus
  • Neoplan, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
24 wrz
w drodze 26 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:40
25 wrz

Odesa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

165
14:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:40
25 wrz
Odesa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
  • Autobus
  • Setra, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:40
25 wrz

Odesa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

149
15:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:40
25 wrz
Odesa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
  • Autobus
  • Neoplan, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:40
25 wrz

Odesa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

143
15:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:40
25 wrz
Odesa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
24 wrz
w drodze 22 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:40
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69

139
18:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:40
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes-Benz Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
24 wrz
w drodze 21 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:45
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69

174
20:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:45
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes-Benz Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
24 wrz
w drodze 21 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:45
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69

160
20:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:45
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes-Benz Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
24 wrz
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

126
18:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

160
20:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

147
20:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
24 wrz
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

126
18:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

160
20:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

147
20:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
24 wrz
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

128
18:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Mercedes, Мерседес спринтер
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

163
20:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Мерседес спринтер
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
24 wrz
w drodze 22 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

149
20:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Мерседес спринтер
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
24 wrz
w drodze 23 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:30
25 wrz

Odessa "Gunsel"

Przystanek, ul. Kolontaivska 21

149
18:50
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:30
25 wrz
Odessa "Gunsel"
Przystanek, ul. Kolontaivska 21
  • Autobus
  • Неоплан , Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
24 wrz
w drodze 22 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:40
25 wrz

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

188
20:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:40
25 wrz
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
24 wrz
w drodze 24 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:50
25 wrz

Odesa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

149
18:50
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
25 wrz
Odesa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
  • Autobus
  • Неоплан , Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:10
25 wrz

Odesa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2

144
18:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
25 wrz
Odesa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:10
25 wrz

Odesa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2

144
18:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
25 wrz
Odesa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
24 wrz
w drodze 24 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:10
25 wrz

Odesa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2

153
18:50
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
25 wrz
Odesa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2
  • Autobus
  • Неоплан , Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
24 wrz
w drodze 24 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:10
25 wrz

Odesa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2

157
18:50
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
25 wrz
Odesa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
24 wrz
w drodze 22 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:10
25 wrz

Odesa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2

144
20:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
25 wrz
Odesa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2
  • Autobus
  • Setra, Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:10
25 wrz

Odesa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2

137
18:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
25 wrz
Odesa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:10
25 wrz

Odesa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2

137
18:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
25 wrz
Odesa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
24 wrz
w drodze 24 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:10
25 wrz

Odesa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2

147
18:50
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
25 wrz
Odesa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2
  • Autobus
  • Неоплан , Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
24 wrz
w drodze 24 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:10
25 wrz

Odesa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2

150
18:50
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
25 wrz
Odesa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
24 wrz
w drodze 22 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:10
25 wrz

Odesa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2

137
20:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
25 wrz
Odesa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, Privokzalna ploshchad 2
  • Autobus
  • Setra, Mercedes-Benz Sprinter (Люкс)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:45
24 wrz
w drodze 22 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:45
25 wrz

Odessa

Dworzec autobusowy Privoz, ul. Novoshchypnyi Riad 5

188
21:45
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:45
25 wrz
Odessa
Dworzec autobusowy Privoz, ul. Novoshchypnyi Riad 5
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:50
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69

150
18:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:50
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:50
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69

150
18:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:50
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes-Benz Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
24 wrz
w drodze 25 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:50
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69

163
18:50
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:50
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes-Benz Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
24 wrz
w drodze 23 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:50
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69

150
20:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:50
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69
  • Autobus
  • Setra, Mercedes-Benz Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 wrz
w drodze 26 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

137
18:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 wrz
w drodze 26 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

137
18:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
24 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

150
18:50
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
24 wrz
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

137
20:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 wrz
w drodze 26 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

137
18:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 wrz
w drodze 26 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

137
18:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
24 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

150
18:50
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
24 wrz
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

137
20:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 wrz
w drodze 26 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

140
18:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Мерседес спринтер
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 wrz
w drodze 26 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

140
18:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Мерседес спринтер
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:50
24 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

152
18:50
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Neoplan, Мерседес спринтер
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
24 wrz
w drodze 23 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

140
20:30
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Setra, Мерседес спринтер
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
24 wrz
w drodze 24 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:20
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69

143
21:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:20
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH, Mercedes-Benz Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
24 wrz
w drodze 24 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:20
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69

153
21:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:20
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH, Mercedes-Benz Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
24 wrz
w drodze 24 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

22:20
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69

160
21:15
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:20
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Mercedes-Benz Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

130
21:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

140
21:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
24 wrz
w drodze 24 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

146
21:15
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

130
21:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

140
21:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
24 wrz
w drodze 24 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

146
21:15
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

133
21:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH, Мерседес спринтер
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

142
21:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH, Мерседес спринтер
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
24 wrz
w drodze 24 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:00
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67

149
21:15
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:00
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul.Kolontaevskaya 67
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), Мерседес спринтер
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
24 wrz
w drodze 23 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:45
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69

163
23:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:45
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes-Benz Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
24 wrz
w drodze 23 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:45
25 wrz

Odesa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69

158
23:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:45
25 wrz
Odesa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontaevskaya 69
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes-Benz Sprinter
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
24 wrz
w drodze 23 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:45
25 wrz

Odesa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontaevskaia 58

150
23:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:45
25 wrz
Odesa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontaevskaia 58
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes-Benz VIP (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
24 wrz
w drodze 23 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

23:45
25 wrz

Odesa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontaevskaia 58

144
23:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:45
25 wrz
Odesa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontaevskaia 58
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes-Benz VIP (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
24 wrz
w drodze 24 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

00:35
26 wrz

Odessa "Gunsel"

Przystanek, ul. Kolontaivska 21

161
23:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:35
26 wrz
Odessa "Gunsel"
Przystanek, ul. Kolontaivska 21
  • Autobus
  • Neoplan, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
24 wrz
w drodze 24 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

00:35
26 wrz

Odessa "Gunsel"

Przystanek, ul. Kolontaivska 21

155
23:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:35
26 wrz
Odessa "Gunsel"
Przystanek, ul. Kolontaivska 21
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
24 wrz
w drodze 24 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

00:50
26 wrz

Odesa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontaevskaia 58

143
23:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:50
26 wrz
Odesa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontaevskaia 58
  • Autobus
  • Neoplan, King Long
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
24 wrz
w drodze 24 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

00:50
26 wrz

Odesa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontaevskaia 58

137
23:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:50
26 wrz
Odesa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontaevskaia 58
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, King Long
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

01:10
26 wrz

Odesa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

161
23:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
01:10
26 wrz
Odesa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
  • Autobus
  • Neoplan, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
24 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

01:10
26 wrz

Odesa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

155
23:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
01:10
26 wrz
Odesa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, MAN
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Warszawa – Odessa

12:00
24 wrz
w drodze 27 godz. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:30
25 wrz

Odesa

Dworzec autobusowy Privoz, ul. Novoshchypnyi Riad 5

140
12:00
24 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
14:05
Radom
15:30
Puławy
16:40
Lublin
18:15
Chełm
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
Równe
02:35
Netiszyn
03:00
Sławuta
03:30
Szepietówka
04:20
Starokonstantynów
05:05
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
Winnica
10:20
Niemirów
11:20
Hajsyn
12:30
Umań
16:30
25 wrz
Odesa
Dworzec autobusowy Privoz, ul. Novoshchypnyi Riad 5
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Odessa
Do miasta Warszawa
Z miasta Odessa