Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Odessa w 2019 rok roku

17:55
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 22 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Starosinna 1B
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 25 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
12:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 27 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Prywoz; ul. Novoshchypnyi Ryad 5
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob, nie
12:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 27 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Prywoz; ul. Novoshchypnyi Ryad 5
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 23 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
19:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 23 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Starosinna; pl. Starosinna 1A,2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 24 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
07:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 24 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 21.01, 25.01, 29.01...
07:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 24 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.01, 23.01, 27.01, 31.01...
03:10
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:55
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 21 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
21:45
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 22 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Prywoz; ul. Novoshchypnyi Ryad 5
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, sob, nie
Codziennie
17:55
Czas przejazdu 22 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

16:35
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Starosinna 1B

102
17:55
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
04:25
Łuck
"Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2"
05:40
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
08:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
12:55
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
16:35
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Starosinna 1B
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Oceniono na 3.4 z 5
    Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    3.2
  • Stan techniczny
    3.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
wto, czw, nie
17:30
Czas przejazdu 25 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

18:40
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58

146
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
08:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
09:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
13:55
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
14:55
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
18:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob, nie
12:00
Czas przejazdu 27 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

16:25
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz; ul. Novoshchypnyi Ryad 5

150
12:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
16:25
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz; ul. Novoshchypnyi Ryad 5
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 27 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

16:30
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz; ul. Novoshchypnyi Ryad 5

150
12:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 50"
14:05
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
15:30
Puławy
"Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego; ul. Wojska Polskiego"
16:40
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
18:15
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
22:05
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
00:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
01:30
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
02:35
Netiszyn
"Odessa; Ukraina, Odesski"
03:00
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
03:30
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
04:20
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
05:05
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
09:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
10:20
Niemirów
"Supermarket ATB; ul. Gorkogo 82"
11:20
Hajsyn
"Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi; ul. 1 Travnia 70A"
12:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
16:30
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz; ul. Novoshchypnyi Ryad 5
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią
19:00
Czas przejazdu 23 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

18:40
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58

151
19:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
21:40
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
22:50
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
00:05
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
02:50
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
04:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
05:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
08:55
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
11:15
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
14:25
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
18:40
Odessa
"Dworzec autobusowy Starosinna; pl. Starosinna 1A,2"
18:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią
19:00
Czas przejazdu 23 h. 55 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

18:55
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna; pl. Starosinna 1A,2

151
19:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
21:40
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
22:50
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
00:05
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
02:50
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
04:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
05:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
08:55
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
11:15
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
14:25
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
18:40
Odessa
"Dworzec autobusowy Starosinna; pl. Starosinna 1A,2"
18:55
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna; pl. Starosinna 1A,2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:30
Czas przejazdu 24 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

18:40
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58

156
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
18:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 21.01, 25.01, 29.01...
07:00
Czas przejazdu 24 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

07:30
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58

160
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
07:10
Warszawa
"Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1"
08:15
Grójec
"Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2"
09:20
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
10:20
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:10
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
13:35
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
15:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
19:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
20:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
21:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
23:10
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
01:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
03:50
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
07:30
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BUS.EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.01, 23.01, 27.01, 31.01...
07:00
Czas przejazdu 24 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

07:30
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58

163
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
07:10
Warszawa
"Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1"
08:15
Grójec
"Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2"
09:20
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
10:20
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:10
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
13:35
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
15:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
19:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
20:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
21:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
23:10
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
01:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
03:50
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
07:30
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Smilsky M.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
03:10
Czas przejazdu 20 h. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

00:40

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58

176
03:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
00:40
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:55
Czas przejazdu 21 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

16:35
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58

184
17:55
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
16:35
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • OPENLINE

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, pią, sob, nie
21:45
Czas przejazdu 22 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

20:45
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz; ul. Novoshchypnyi Ryad 5

282
21:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
20:45
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz; ul. Novoshchypnyi Ryad 5
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Odessa
Do miasta Warszawa
Z miasta Odessa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!