Bilety autobusowe

Wrocław - Odessa

od 140 zł, 26 wrz

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Odessa

11:45
7 paź
w drodze 27 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:30
8 paź

Odesa

Dworzec autobusowy Privoz, ul. Novoshchypnyi Riad 5

140
11:45
7 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
Winnica
10:20
Niemirów
11:20
Hajsyn
12:30
Umań
16:30
8 paź
Odesa
Dworzec autobusowy Privoz, ul. Novoshchypnyi Riad 5
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
7 paź
w drodze 34 godz. 40 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:40
8 paź

Odesa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontaevskaia 58

167
07:00
7 paź
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
09:25
Strzelce Opolskie
10:05
Gliwice
10:45
Zabrze
12:40
Katowice
14:35
Kraków
16:45
Kielce
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
Lwów
07:25
Złoczów
08:25
Tarnopol
09:15
Wołoczyska
10:20
Chmielnicki
12:20
Winnica
13:55
Hajsyn
14:55
Umań
18:40
8 paź
Odesa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontaevskaia 58
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:55
7 paź
w drodze 30 godz. 45 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

19:40
8 paź

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

193
11:55
7 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:40
8 paź
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:55
7 paź
w drodze 26 godz. 50 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

21:45
8 paź

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontaevskaia 58

153
17:55
7 paź
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:45
8 paź
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontaevskaia 58
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Odessa
Do miasta Wrocław
Z miasta Odessa