Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Wrocław - Odessa

od 140 zł, 22 lis

Rozkład jazdy PKS Wrocław – Odessa

11:45
21 gru
w drodze 27 godz. 45 min

Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:30
22 gru

Odesa

Dworzec autobusowy Privoz, ul. Novoshchypnyi Riad 5

300
11:45
21 gru
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
Winnica
10:20
Niemirów
11:20
Hajsyn
12:30
Umań
16:30
22 gru
Odesa
Dworzec autobusowy Privoz, ul. Novoshchypnyi Riad 5
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:55
21 gru
w drodze 30 godz. 45 min

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

19:40
22 gru

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2

237
11:55
21 gru
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:40
22 gru
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Odessa
Do miasta Wrocław
Z miasta Odessa