Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweOdessa – Warszawa

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Odessa — Warszawa

Najlepsza oferta

Codziennie
01:00
Czas przejazdu23 h. 30 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
23:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
120,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Odessa — Warszawa w 2020 roku

pon, śro, pią
10:00
Czas przejazdu22 h. 40 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
07:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
130,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
21.02, 28.02...
21:30
Czas przejazdu22 h. 25 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
19:55
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
137,59 
Przewoźnik: Smilsky M.M.
Autobus: VAN HOOL T9
Ocena:
Poza nie
02:00
Czas przejazdu23 h. 20 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
00:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
140,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Codziennie
10:00
Czas przejazdu20 h. 40 min
Odessa
Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B
06:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
145,98 
Przewoźnik: Openline
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
W poniedziałki
20:20
Czas przejazdu25 h. 00 min
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
20:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
151,23 
Przewoźnik: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Autobus: Дальнего следования
Ocena:
W poniedziałki
21:00
Czas przejazdu24 h. 20 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
20:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
151,23 
Przewoźnik: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Autobus: Дальнего следования
Ocena:
pon, śro, sob
11:05
Czas przejazdu26 h. 25 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
152,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
wto, czw, sob
10:00
Czas przejazdu21 h. 40 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
07:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
164,18 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
wto, pią, nie
11:05
Czas przejazdu25 h. 25 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
176,18 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
3.4
Codziennie
08:00
Czas przejazdu24 h. 30 min
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
07:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
187,25 
Przewoźnik: Ukrlines
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu24 h. 00 min
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
18:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
187,25 
Przewoźnik: Ukrlines
Ocena:
Codziennie
10:00
Czas przejazdu21 h. 40 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
07:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
190,11 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Odessa
Do miasta Warszawa
Do miasta Odessa
Z miasta Warszawa

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu