Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweOdessa – Kijów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Odessa — Kijów

Najlepsza oferta

Codziennie
10:00
Czas przejazdu06 h. 15 min
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
16:15
Kijów
Metro Teremky, al. Akademika Hlushkova 22
52,43 
Przewoźnik: Автолюкс
Ocena:
4.6

Rozkład jazdy autobusów Odessa — Kijów w 2020 roku

Codziennie
01:10
Czas przejazdu06 h. 15 min
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
07:25
Kijów
Metro Teremky, al. Akademika Hlushkova 22
53,50 
Przewoźnik: Автолюкс
Ocena:
4.6
pon, śro, pią, nie
09:00
Czas przejazdu06 h. 05 min
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
15:05
Kijów
Metro Teremky, al. Akademika Hlushkova 22
53,50 
Przewoźnik: Автолюкс
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu06 h. 00 min
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
23:30
Kijów
Metro Teremky, al. Akademika Hlushkova 22
53,50 
Przewoźnik: Автолюкс
Ocena:
4.4
Codziennie
00:10
Czas przejazdu06 h. 10 min
Odessa
Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B
06:20
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
53,69 
Przewoźnik: Lux Avto
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.1
Codziennie
09:40
Czas przejazdu07 h. 10 min
Odessa
Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B
16:50
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
53,69 
Przewoźnik: Tourist
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
4.0
Codziennie
13:40
Czas przejazdu06 h. 45 min
Odessa
Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B
20:25
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny (parkowanie pod mostem), metro Demijiwska; prospekt Nauki 1/2
53,69 
Przewoźnik: Treiy avtobusny park
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.7
Codziennie
13:50
Czas przejazdu06 h. 00 min
Odessa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2
19:50
Kijów
Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova
53,69 
Przewoźnik: Radchenko B. M.
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
4.3
wto, czw, nie
23:30
Czas przejazdu06 h. 30 min
Odessa
Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B
06:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
53,69 
Przewoźnik: Tourist
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.1
czw, nie
23:30
Czas przejazdu06 h. 30 min
Odessa
Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B
06:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
53,69 
Przewoźnik: `Tourist`
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.8
W niedziele
14:45
Czas przejazdu06 h. 15 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
21:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
55,37 
Przewoźnik: Fortuna-Lux-Servis
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter
Ocena:
W czwartki
22:00
Czas przejazdu07 h. 30 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
05:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
55,37 
Przewoźnik: Corsar
Autobus: Mercedes 0350 (СВ)
Ocena:
3.5
We wtorki
11:30
Czas przejazdu07 h. 00 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
18:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
58,73 
Przewoźnik: Nedev D.M.
Autobus: Neoplan
Ocena:
Poza śro
13:00
Czas przejazdu07 h. 00 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
20:00
Kijów
McDonald's (parking), metro Darnycia; prospekt Browarsky 27
58,73 
Przewoźnik: Ovsiankin R. V.
Autobus: Renault Traffic
Ocena:
Codziennie
13:20
Czas przejazdu06 h. 10 min
Odessa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2
19:30
Kijów
Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova
58,73 
Przewoźnik: Radchenko B. M.
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
3.7
Poza śro
14:00
Czas przejazdu06 h. 20 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
20:20
Kijów
McDonald's (parking), metro Darnycia; prospekt Browarsky 27
58,73 
Przewoźnik: Ovsiankin R. V.
Autobus: Renault Traffic
Ocena:
Codziennie
14:10
Czas przejazdu05 h. 35 min
Odessa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2
19:45
Kijów
Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova
58,73 
Przewoźnik: Radchenko B. M.
Autobus: Mercedes Sprinter 616
Ocena:
4.7
Codziennie
23:15
Czas przejazdu07 h. 45 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
07:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
58,73 
Przewoźnik: Rik Avto
Autobus: King Long
Ocena:
3.9
Codziennie
10:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
Odessa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontajiwska 67
16:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
60,24 
Przewoźnik: Gurin O.A.
Autobus: Mercedes Sprinter(CB)
Ocena:
3.5
Codziennie
12:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
Odessa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontajiwska 67
18:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
60,24 
Przewoźnik: Gurin O.A.
Autobus: Mercedes Sprinter(CB)
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
Odessa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontajiwska 67
20:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
60,24 
Przewoźnik: Gurin O.A.
Autobus: Mercedes Sprinter(CB)
Ocena:
3.3
Codziennie
16:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
Odessa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontajiwska 67
22:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
60,24 
Przewoźnik: Gurin O.A.
Autobus: Mercedes Sprinter(CB)
Ocena:
4.1
Codziennie
19:30
Czas przejazdu06 h. 00 min
Odessa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontajiwska 67
01:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
60,24 
Przewoźnik: Gurin O.A.
Autobus: Mercedes Sprinter(CB)
Ocena:
4.0
Codziennie
23:30
Czas przejazdu06 h. 00 min
Odessa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontajiwska 67
05:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
60,24 
Przewoźnik: Gurin O.A.
Autobus: Mercedes Sprinter(CB)
Ocena:
3.0
Codziennie
23:55
Czas przejazdu06 h. 00 min
Odessa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2
05:55
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
62,92 
Przewoźnik: Bondar V.V.
Autobus: Mercedecs Benz (Premium)
Ocena:
4.3
Dni parzyste
13:00
Czas przejazdu06 h. 20 min
Odessa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2
19:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
63,76 
Przewoźnik: Bondar V.V.
Autobus: Mercedes-Benz Sprinter (VIP)
Ocena:
4.3
Codziennie
07:30
Czas przejazdu06 h. 50 min
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
14:20
Kijów
Metro Teremky, al. Akademika Hlushkova 22
64,20 
Przewoźnik: Автолюкс
Ocena:
4.5
Poza sob
11:30
Czas przejazdu06 h. 30 min
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
18:00
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
64,20 
Przewoźnik: Ukrlines
Ocena:
Codziennie
12:30
Czas przejazdu06 h. 35 min
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
19:05
Kijów
Metro Teremky, al. Akademika Hlushkova 22
64,20 
Przewoźnik: Автолюкс
Ocena:
4.4
Codziennie
14:45
Czas przejazdu06 h. 30 min
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
21:15
Kijów
Metro Teremky, al. Akademika Hlushkova 22
64,20 
Przewoźnik: Автолюкс
Ocena:
3.5
Codziennie
22:50
Czas przejazdu06 h. 00 min
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
04:50
+1 dzień
Kijów
Metro Teremky, al. Akademika Hlushkova 22
64,20 
Przewoźnik: Автолюкс
Ocena:
4.1
Codziennie
23:00
Czas przejazdu06 h. 20 min
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
05:20
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
64,20 
Przewoźnik: Автолюкс
Ocena:
4.1
Codziennie
23:55
Czas przejazdu06 h. 15 min
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, ploshcha Starosinna 1A,2
06:10
+1 dzień
Kijów
Metro Teremky, al. Akademika Hlushkova 22
64,20 
Przewoźnik: Автолюкс
Ocena:
4.4
Codziennie
07:30
Czas przejazdu06 h. 00 min
Odessa
Kawiarnia FreshLine, pl. Prywokzalna 2
13:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
67,12 
Przewoźnik: Sokurov T.O. FOP
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
3.9
Codziennie
14:00
Czas przejazdu06 h. 20 min
Odessa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2
20:20
Kijów
Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova
67,12 
Przewoźnik: Gonchar O.V.
Autobus: Volkswagen
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
Odessa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontajiwska 67
22:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
67,12 
Przewoźnik: Musiyenko D.S.
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
3.8
Codziennie
16:00
Czas przejazdu05 h. 45 min
Odessa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2
21:45
Kijów
Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova 30
67,12 
Przewoźnik: Gonchar O.V.
Autobus: Volkswagen
Ocena:
pią, nie
16:30
Czas przejazdu06 h. 50 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
23:20
Kijów
Metro Zhytomyrska, al. Peremohy
67,12 
Przewoźnik: Kot E.V.
Autobus: Van Hool 915(free)
Ocena:
3.4
pią, nie
16:30
Czas przejazdu05 h. 50 min
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
22:20
Kijów
Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova
67,12 
Przewoźnik: Kot E.V.
Autobus: Van Hool 915(free)
Ocena:
3.4
Codziennie
19:30
Czas przejazdu06 h. 00 min
Odessa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontajiwska 67
01:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
67,12 
Przewoźnik: Sokurov T.O. FOP
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
23:10
Czas przejazdu06 h. 30 min
Odessa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2
05:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
67,12 
Przewoźnik: Bondar V.V.
Autobus: MERCEDES BENZ 19 СВ
Ocena:
4.5
Codziennie
23:10
Czas przejazdu05 h. 50 min
Odessa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2
05:00
+1 dzień
Kijów
Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova
67,12 
Przewoźnik: Bondar V.V.
Autobus: MERCEDES BENZ 19 СВ
Ocena:
4.5
Codziennie
23:30
Czas przejazdu06 h. 00 min
Odessa
Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontajiwska 67
05:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; prospekt Nauky 1/2
67,12 
Przewoźnik: Sokurov T.O. FOP
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
3.8
Codziennie
23:55
Czas przejazdu05 h. 40 min
Odessa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2
05:35
+1 dzień
Kijów
Metro Teremky, prospekt Akademika Glushkova
67,12 
Przewoźnik: Bondar V.V.
Autobus: Mercedecs Benz (Premium)
Ocena:
4.3
Codziennie
23:55
Czas przejazdu05 h. 50 min
Odessa
Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2
05:45
+1 dzień
Kijów
Lotnisko Kijów (terminal A), ul. Medowa 2
67,12 
Przewoźnik: Bondar V.V.
Autobus: Mercedecs Benz (Premium)
Ocena:
4.3
Popularne kierunki
Z miasta Odessa
Do miasta Kijów
Do miasta Odessa
Z miasta Kijów

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu