Bilety autobusoweKijów - Gdynia

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kijów — Gdynia

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
16:55
Czas przejazdu21 h. 45 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:40
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
125,84 
Przewoźnik: Openline
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.3

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Gdynia w 2020 roku

Codziennie
07:45
Czas przejazdu22 h. 15 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
06:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
138,43 
Przewoźnik: SV-Trans Plus TK
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
06:10
Czas przejazdu23 h. 50 min
Kijów
Metro Kharkivska, al. Baszana
06:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
142,62 
Przewoźnik: SV-Trans Plus TK
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
07:30
Czas przejazdu22 h. 30 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
06:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
142,62 
Przewoźnik: SV-Trans Plus TK
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
07:30
Czas przejazdu22 h. 30 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
06:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
142,62 
Przewoźnik: SV-Trans Plus TK
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Poza pon i pią
14:30
Czas przejazdu23 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:30
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
149,21 
Przewoźnik: Kantol
Autobus: MAN
Ocena:
wto, pią, nie
18:55
Czas przejazdu27 h. 05 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
22:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
149,33 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
pon, śro, czw, sob
18:55
Czas przejazdu29 h. 50 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
00:45
+2 dni
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
149,33 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu21 h. 40 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
06:40
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
153,81 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Poza nie
12:20
Czas przejazdu26 h. 40 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
163,20 
Przewoźnik: Lider Trans
Ocena:
pon, wto, pią
07:00
Czas przejazdu24 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
06:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
170,00 
Przewoźnik: SV TRANS
Ocena:
Poza śro i pią
08:00
Czas przejazdu24 h. 00 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
170,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu22 h. 40 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
06:40
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
170,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Codziennie
18:55
Czas przejazdu30 h. 50 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
22:00
+2 dni
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
174,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu23 h. 15 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:15
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
175,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
pon, śro, pią
05:15
Czas przejazdu23 h. 45 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
04:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
196,86 
Przewoźnik: Greenlines
Ocena:
wto, pią, nie
18:55
Czas przejazdu27 h. 05 min
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
22:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
201,35 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
śro, nie
09:00
Czas przejazdu24 h. 20 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:20
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
218,12 
Przewoźnik: Akvіtanіya-Lux
Autobus: Neoplan 116
Ocena:
pon, śro, pią
11:50
Czas przejazdu28 h. 30 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:20
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
220,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
Codziennie
11:50
Czas przejazdu27 h. 30 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:20
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
250,59 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
wto, czw, sob
11:50
Czas przejazdu27 h. 30 min
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (centralny dworzec kolejowy), metro Wokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:20
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
250,59 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Gdynia
Do miasta Kijów
Z miasta Gdynia
Informacje o trasie autobusu Kijów — Gdynia
30
Liczba autobusów w kierunku
24 godz. 3 min.
Szacowany czas podróży
05:15 — 04:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
18:55 — 00:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
150 — 499 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami