Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Gdynia w 2019 rok roku

W poniedziałki
21:20
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

13:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

125,00 
21:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
13:20
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI LVIV LTD
  • Van Hool Astromega BC 04 23 AP NEW
W poniedziałki
21:40
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

13:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

125,00 
21:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
13:20
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI LVIV LTD
  • Van Hool Astromega BC 04 23 AP NEW
W poniedziałki
00:25
17 godz. 0 min w drodze

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

16:25

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

127,50 
00:25
Lwów
Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225
16:25
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
W poniedziałki
09:30
17 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

02:15
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

127,50 
09:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:15
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
W poniedziałki
23:55
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

16:25
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

127,50 
23:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
16:25
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
Codziennie
21:40
14 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

136,27 
21:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
22:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26
10:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:20
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:40
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

136,27 
21:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
22:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26
10:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:20
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro
14:30
17 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

07:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

140,00 
14:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
21:10
19 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

15:35
+1 dzień

Gdynia

Dworzec PKS, pl. Konstytucji, Gdynia

141,60 
21:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
15:35
+1 dzień
Gdynia
Dworzec PKS, pl. Konstytucji, Gdynia
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
Codziennie
21:40
14 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

143,44 
21:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
22:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26
10:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:20
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
21:40
14 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

143,44 
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
10:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:20
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:40
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

143,44 
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
10:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:20
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
Codziennie
22:40
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

143,44 
21:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
22:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26
10:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:20
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
18:20
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

11:55
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

150,61 
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
11:55
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
Codziennie
18:20
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

11:55
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

150,61 
17:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:45
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
03:50
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:05
Kutno
Przystanek, ul. 3 maja 14
06:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
07:25
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
08:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
09:40
Grudziądz
Przystanek, ul. Rapackiego 23
11:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
11:55
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
Codziennie
21:40
14 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

150,61 
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
10:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:20
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:40
13 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

150,61 
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:30
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:50
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
09:25
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
10:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:30
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:20
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra
Codziennie
22:40
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

13:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

153,00 
22:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:20
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
Codziennie
18:20
18 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

11:55
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

154,50 
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
11:55
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:00
17 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

163,14 
16:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"
wto, pią, nie
23:45
22 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

22:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

179,30 
23:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
22:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
23:45
22 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

22:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

179,30 
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
15:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
17:20
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
18:55
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
19:55
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
20:15
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
21:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
22:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
16:30
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

08:00
+1 dzień

Gdynia

ГДИНЯ, null

198,23 
16:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
08:00
+1 dzień
Gdynia
ГДИНЯ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП"СОП-ТРАНС"
  • ВАНХУЛ
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Gdynia
Do miasta Lwów
Z miasta Gdynia
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży