Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Gdynia

Najlepsza oferta

pon, czw
21:20
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

13:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

125,00 

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Gdynia w 2019 rok roku

W poniedziałki
00:25
Czas przejazdu17 h. 00 min

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

16:25

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

127,50 
W poniedziałki
09:30
Czas przejazdu17 h. 45 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

02:15
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

127,50 
W poniedziałki
23:55
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

16:25
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

127,50 
Codziennie
21:40
Czas przejazdu15 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

140,00 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu18 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

11:55
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

144,20 
Codziennie
21:40
Czas przejazdu14 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

145,04 
Codziennie
22:40
Czas przejazdu13 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

145,04 
Codziennie
21:40
Czas przejazdu14 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

152,67 
Codziennie
22:40
Czas przejazdu13 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

152,67 
Codziennie
22:40
Czas przejazdu15 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

13:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

153,00 
śro, czw, sob, nie
18:00
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

160,15 
śro, czw, sob, nie
18:00
Czas przejazdu14 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

160,15 
śro, czw, sob, nie
19:00
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

08:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

160,15 
śro, czw, sob, nie
19:00
Czas przejazdu13 h. 20 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

08:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

160,15 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu18 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

11:55
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

165,11 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu18 h. 35 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

11:55
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

165,11 
Codziennie
21:40
Czas przejazdu14 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

167,93 
Codziennie
22:40
Czas przejazdu13 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

167,93 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu17 h. 00 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

08:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

169,02 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu16 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

08:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

169,02 
pon, wto
14:30
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

07:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

170,00 
Codziennie
21:40
Czas przejazdu14 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

175,57 
Codziennie
22:40
Czas przejazdu13 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

12:20
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

175,57 
pon, śro, czw, sob
23:45
Czas przejazdu25 h. 00 min
+2 dni

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

00:45
+2 dni

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

190,84 
wto, pią, nie
23:45
Czas przejazdu22 h. 15 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

22:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

190,84 
wto, pią, nie
23:45
Czas przejazdu22 h. 15 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

22:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

190,84 
wto, pią, nie
23:45
Czas przejazdu22 h. 15 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

22:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

190,84 
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Gdynia
Do miasta Lwów
Z miasta Gdynia
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu