Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Gdynia — Kijów w 2018 rok roku

21:50
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 25 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.12, 26.12, 31.12, 05.01, 10.01...
21:50
Plac Konstytucji 1; Gdynia
Czas przejazdu 24 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
06:40
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 29 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
10:00
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 26 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
10:00
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 27 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
07:20
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 28 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
04:30
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 31 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
07:20
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 28 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
07:20
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 28 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
04:30
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 31 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
04:30
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 30 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
21:50
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 25 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 28.12, 02.01, 07.01, 12.01...
21:50
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 25 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 28.12, 02.01, 07.01, 12.01...
21:50
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 25 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 27.12, 29.12...
07:30
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 28 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:50
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 24 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 30.12, 04.01, 09.01, 14.01...
10:05
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 26 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 24.12...
10:05
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
Czas przejazdu 27 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 24.12...
21.12, 26.12, 31.12, 05.01, 10.01...
21:50
Czas przejazdu 25 h. 35 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

23:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

165
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
22:20
Gdańsk
"Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12"
01:00
Bydgoszcz
"Przystanek; ul. Jagiellońska 16"
02:00
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
03:10
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
04:55
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
07:00
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:05
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
17:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
18:35
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
21:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
23:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
21:50
Czas przejazdu 24 h. 35 min
+1 dzień

Gdynia

Plac Konstytucji 1; Gdynia

23:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

175
21:50
Gdynia
Plac Konstytucji 1; Gdynia
23:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Dni parzyste
06:40
Czas przejazdu 29 h. 20 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

12:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

176
06:40
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
07:25
Gdańsk
"Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12"
10:10
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
11:20
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
14:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:30
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
23:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
00:30
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
01:45
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
02:05
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
04:55
Brody
"Dworzec autobusowy Brody; ul. Zaliznychna 4"
05:50
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
06:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
08:20
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
10:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Sokalavtotrans" Ltd.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
10:00
Czas przejazdu 26 h. 45 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

189
10:00
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
10:35
Gdańsk
"Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12"
13:50
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
15:10
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
16:05
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
17:05
Kutno
"Przystanek; ul. 3 maja 14"
18:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
20:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
01:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Kijów; Ukraina"
05:50
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
07:15
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
09:00
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
10:25
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:45
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
12:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
10:00
Czas przejazdu 27 h. 15 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

13:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

189
10:00
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
10:35
Gdańsk
"Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12"
13:50
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
15:10
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
16:05
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
17:05
Kutno
"Przystanek; ul. 3 maja 14"
18:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
20:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
01:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Kijów; Ukraina"
05:50
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
07:15
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
09:00
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
10:25
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:45
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
13:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
07:20
Czas przejazdu 28 h. 45 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

196
07:20
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
08:10
Gdańsk
"Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12"
09:05
Tczew
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa"
09:25
Starogard Gdański
"Dworzec autobusowy; ul. Gdańska 35"
10:25
Grudziądz
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 38/40"
11:55
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
12:55
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
14:00
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
17:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
04:30
Czas przejazdu 31 h. 35 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

196
04:30
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
04:50
Gdańsk
"Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12"
05:40
Tczew
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa"
06:10
Starogard Gdański
"Dworzec autobusowy; ul. Gdańska 35"
07:10
Grudziądz
"Przystanek; ul. Rapackiego 33"
08:15
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
09:30
Gniezno
"Przystanek; ul. Kolejowa 2"
10:25
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
17:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
03:30
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
07:20
Czas przejazdu 28 h. 45 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

196
07:20
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
08:10
Gdańsk
"Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12"
09:05
Tczew
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa"
09:25
Starogard Gdański
"Dworzec autobusowy; ul. Gdańska 35"
10:25
Grudziądz
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 38/40"
11:55
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
12:55
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
14:00
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
17:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
07:20
Czas przejazdu 28 h. 45 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

196
07:20
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
08:10
Gdańsk
"Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12"
09:05
Tczew
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa"
09:25
Starogard Gdański
"Dworzec autobusowy; ul. Gdańska 35"
10:25
Grudziądz
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 38/40"
11:55
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
12:55
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
14:00
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
17:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
04:30
Czas przejazdu 31 h. 35 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

196
04:30
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
04:50
Gdańsk
"Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12"
05:40
Tczew
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa"
06:10
Starogard Gdański
"Dworzec autobusowy; ul. Gdańska 35"
07:10
Grudziądz
"Przystanek; ul. Rapackiego 33"
08:15
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
09:30
Gniezno
"Przystanek; ul. Kolejowa 2"
10:25
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
17:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
03:30
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
04:30
Czas przejazdu 30 h. 35 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

199
04:30
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowelskie ATP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 28.12, 02.01, 07.01, 12.01...
21:50
Czas przejazdu 25 h. 30 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

23:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

200
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
23:20
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 28.12, 02.01, 07.01, 12.01...
21:50
Czas przejazdu 25 h. 45 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

23:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

203
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
23:35
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 27.12, 29.12...
21:50
Czas przejazdu 25 h. 35 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

23:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

203
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
23:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:30
Czas przejazdu 28 h. 00 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

11:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

209
07:30
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
08:20
Gdańsk
"Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12"
11:00
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
11:55
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
15:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
17:50
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
21:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:15
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
04:25
Łuck
"Hotel Ukraina; ul. Slovatskoho 2"
05:35
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
09:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
11:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Openline
  • Oceniono na 2.4 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.6
  • Stan techniczny
    1.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.6
15.12, 30.12, 04.01, 09.01, 14.01...
21:50
Czas przejazdu 24 h. 35 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

22:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

244
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
22:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

24.12...
10:05
Czas przejazdu 26 h. 45 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

12:50
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

276
10:05
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
10:40
Gdańsk
"Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12"
13:55
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
15:15
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
16:10
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
17:10
Kutno
"Przystanek; ul. 3 maja 14"
18:25
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
20:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
01:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Kijów; Ukraina"
05:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
07:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
09:05
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
10:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:50
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
12:50
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

24.12...
10:05
Czas przejazdu 27 h. 15 min
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy; plac Konstytucji

13:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

276
10:05
Gdynia
Dworzec autobusowy; plac Konstytucji
10:40
Gdańsk
"Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12"
13:55
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
15:15
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
16:10
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
17:10
Kutno
"Przystanek; ul. 3 maja 14"
18:25
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
20:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
01:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Kijów; Ukraina"
05:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
07:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
09:05
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
10:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:50
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
13:20
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Gdynia
Do miasta Kijów
Do miasta Gdynia
Z miasta Kijów
Podróż powrotna: