Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Gdynia — Kijów w 2019 rok roku

W poniedziałki
08:35
26 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

12:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140,00 
08:35
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
12:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, pią
21:50
24 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Plac Konstytucji 1, Gdynia

23:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

165,00 
21:50
Gdynia
Plac Konstytucji 1, Gdynia
23:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
16.02, 21.02, 26.02, 03.03, 08.03...
21:50
25 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

23:20
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

165,00 
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
23:20
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
14.02, 19.02, 24.02, 01.03, 06.03...
21:50
25 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

23:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

165,00 
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
22:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
01:00
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
02:00
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
03:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
19.02, 20.02, 26.02, 27.02...
09:20
23 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

08:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

175,00 
09:20
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
08:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
19.02, 20.02, 26.02, 27.02...
09:20
23 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

08:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

175,09 
09:20
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
08:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
16.02, 21.02, 26.02, 03.03, 08.03...
21:50
25 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

23:35
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

175,09 
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
23:35
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, pią, nie
10:10
29 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

15:50
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

175,10 
10:00
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
10:35
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
16:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:55
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
20:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
21:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:10
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
10:20
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
11:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:50
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
16:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Van Hool 2(free)
śro, pią, nie
10:10
30 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

16:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

175,10 
10:00
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
10:35
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
16:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:55
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
20:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
21:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
06:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:10
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
10:20
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
11:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:50
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
16:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Van Hool 2(free)
15.02, 19.02, 23.02, 27.02, 03.03...
10:00
26 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

176,09 
10:00
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
10:35
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:40
Grudziądz
Przystanek, ul. Rapackiego 33
13:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
15:10
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
16:05
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
17:05
Kutno
Przystanek, ul. 3 maja 14
18:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
20:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
03:05
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
05:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:00
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
10:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
13:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lidertrans
  • EOS E-200 COACH
Codziennie
10:00
27 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

13:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

190,76 
10:00
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
10:35
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:40
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
13:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
15:10
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
16:05
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
17:05
Kutno
Przystanek, ul. 3 maja 14
18:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
20:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Kijów, Ukraina
05:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:00
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
10:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
13:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Van Hool EOS

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
10:00
26 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

190,76 
10:00
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
10:35
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:40
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
13:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
15:10
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
16:05
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
17:05
Kutno
Przystanek, ul. 3 maja 14
18:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
20:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Kijów, Ukraina
05:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:00
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
10:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
13:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Van Hool EOS

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
07:30
28 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

11:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

196,64 
07:30
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
08:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
11:00
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
11:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
15:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
17:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
21:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:15
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
04:25
Łuck
Hotel Ukraina, ul. Slovatskoho 2
05:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 2.4 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    2.6
  • Stan techniczny
    1.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.6
W soboty
04:30
31 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

198,10 
04:30
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
04:50
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
05:40
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
06:10
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
07:10
Grudziądz
Przystanek, ul. Rapackiego 33
08:15
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
09:30
Gniezno
Przystanek, ul. Kolejowa 2
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (21)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, pią
04:30
31 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

198,10 
04:30
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
04:50
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
05:40
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
06:10
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
07:10
Grudziądz
Przystanek, ul. Rapackiego 33
08:15
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
09:30
Gniezno
Przystanek, ul. Kolejowa 2
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (21)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
07:20
28 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

198,10 
07:20
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
08:10
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:05
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
09:25
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
10:25
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
11:55
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:55
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
14:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
07:20
28 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

198,10 
07:20
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
08:10
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:05
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
09:25
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
10:25
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
11:55
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:55
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
14:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
07:20
28 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

198,10 
07:20
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
08:10
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:05
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
09:25
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
10:25
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
11:55
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:55
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
14:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, czw
07:20
27 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

198,90 
07:20
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
21:50
24 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

22:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

205,44 
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
22:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAN (free)
Popularne kierunki
Z miasta Gdynia
Do miasta Kijów
Do miasta Gdynia
Z miasta Kijów
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!