Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Gdynia — Charków w 2019 rok roku

24.03, 29.03, 03.04, 08.04, 13.04...
09:20
30 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

15:35
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

207,99 
09:10
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
10:10
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
16:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:35
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:20
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
15:20
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Askuktrans
  • Van Hool
24.03, 29.03, 03.04, 08.04, 13.04...
09:20
30 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

15:20
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

207,99 
09:10
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
10:10
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
16:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:35
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:20
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
15:20
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Askuktrans
  • Van Hool
27.03, 01.04, 06.04, 11.04, 16.04...
09:20
30 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

15:35
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

210,00 
09:10
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
10:10
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
16:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:35
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:20
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
15:35
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
pon, wto, śro, pią, sob
09:20
29 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Plac Konstytucji, Gdynia

15:35
+1 dzień

Charków

AS 'Pryvokzal'na', ul. Konarieva 11, Charków

210,00 
09:20
Gdynia
Plac Konstytucji, Gdynia
15:35
+1 dzień
Charków
AS 'Pryvokzal'na', ul. Konarieva 11, Charków
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • FOP BOREJCZUK
23.03, 26.03, 28.03, 31.03, 02.04...
09:20
30 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

15:20
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

210,12 
09:10
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
10:10
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
16:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:35
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:20
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
15:20
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
23.03, 28.03, 02.04, 07.04, 12.04...
21:50
33 godz. 55 min w drodze
+2 dni

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

07:45
+2 dni

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

210,12 
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
22:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
01:00
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
02:00
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
03:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:35
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:10
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:45
+2 dni
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
24.03, 29.03, 08.04, 13.04, 18.04...
21:50
34 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

08:10
+2 dni

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

215,16 
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
22:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
01:00
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
02:00
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
03:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:10
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:45
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
08:10
+2 dni
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Kobyluk N.M." Ltd.
  • Neoplan(Free)
27.03, 01.04, 06.04, 11.04, 16.04...
21:50
33 godz. 55 min w drodze
+2 dni

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

07:45
+2 dni

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

215,16 
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
22:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
01:00
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
02:00
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
03:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
––:––
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:10
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:45
+2 dni
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lehman A.I
  • Neoplan(Free)
24.03, 29.03, 08.04, 13.04, 18.04...
21:50
33 godz. 55 min w drodze
+2 dni

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

07:45
+2 dni

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

215,16 
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
22:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
01:00
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
02:00
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
03:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
14:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:10
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:45
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
08:10
+2 dni
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Kobyluk N.M." Ltd.
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
08:35
35 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

20:40
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

219,30 
08:35
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
20:40
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
W poniedziałki
21:50
33 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Gdynia

Plac Konstytucji 1, null

08:10
+2 dni

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

220,00 
21:50
Gdynia
Plac Konstytucji 1, null
08:10
+2 dni
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
23.03, 28.03, 02.04, 07.04, 12.04...
21:50
34 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

08:10
+2 dni

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

220,00 
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
22:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
01:00
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
02:00
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
03:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
17:15
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
08:10
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
07:45
+2 dni
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
26.03, 31.03, 05.04, 10.04, 15.04...
21:50
33 godz. 55 min w drodze
+2 dni

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

07:45
+2 dni

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

220,00 
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
22:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
01:00
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
02:00
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
03:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
12:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:10
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:45
+2 dni
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
wto, czw, nie
07:20
36 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

19:30
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

222,33 
07:20
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
08:10
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:05
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
09:25
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
10:25
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
11:55
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:55
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
14:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
14:15
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
14:50
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
17:40
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
19:30
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
Punkty pośrednie (23)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
07:20
35 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

19:30
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

228,48 
07:20
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
19:30
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
30.03, 04.04, 09.04, 14.04, 19.04...
09:20
30 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

15:35
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

229,51 
09:10
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
10:10
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
16:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:35
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
02:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:20
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
15:35
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAN (free)
25.03, 30.03, 04.04, 09.04, 14.04...
21:50
34 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

08:10
+2 dni

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

236,68 
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
22:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
01:00
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
02:00
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
03:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
11:45
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
14:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
17:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:10
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
08:10
+2 dni
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kaluzhenov V.V.
  • MAN (free)
Codziennie
07:30
36 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

20:45
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

243,85 
07:25
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
08:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:15
Grudziądz
Przystanek, ul. Rapackiego 23
11:35
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
12:30
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
13:40
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
15:00
Kutno
Przystanek, ul. Oporowska 10
16:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:55
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
01:00
Krakowiec
Charków, Ukraina, Charkowski
03:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:10
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
06:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:30
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:40
Boryspol (airport)
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
16:30
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
18:35
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
20:45
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
23.03, 26.03, 28.03, 31.03, 02.04...
09:20
30 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

15:20
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

250,00 
09:10
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
10:10
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
16:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:35
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Charków, Ukraina, Charkowski
02:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:20
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
15:20
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
15:35
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
23.03, 26.03, 28.03, 31.03, 02.04...
09:20
30 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

15:35
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

250,00 
09:10
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
10:10
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
16:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
21:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:35
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Charków, Ukraina, Charkowski
02:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
04:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:25
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:20
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
15:20
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
15:35
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
23.03, 28.03, 02.04, 07.04, 12.04...
21:50
33 godz. 55 min w drodze
+2 dni

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

07:45
+2 dni

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

250,00 
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
22:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
01:00
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
02:00
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
03:10
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
04:55
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
11:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
17:15
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
18:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
23:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
08:10
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
07:45
+2 dni
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool 915(free)
Popularne kierunki
Z miasta Gdynia
Do miasta Charków
Do miasta Gdynia
Z miasta Charków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży