Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Gdynia — Lwów w 2019 rok roku

W poniedziałki
10:00
16 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

03:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

125,00 
10:00
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
03:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, pią
11:25
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

05:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

125,00 
11:25
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
05:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI LVIV LTD
  • Van Hool Astromega BC 04 23 AP NEW
W poniedziałki
08:35
17 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

03:30
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

127,50 
08:35
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
03:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
Codziennie
07:30
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

03:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

140,00 
07:25
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
08:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:15
Grudziądz
Przystanek, ul. Rapackiego 23
11:30
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:35
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
13:40
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
15:00
Kutno
Przystanek, ul. Oporowska 10
16:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
03:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro
10:10
19 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec PKS, pl. Konstytucji, Gdynia

06:45
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

140,00 
10:10
Gdynia
Dworzec PKS, pl. Konstytucji, Gdynia
06:45
+1 dzień
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
pon, śro, czw, pią, sob, nie
15:00
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

09:10
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

140,00 
15:00
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
09:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TUR-TRANS
Codziennie
15:00
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

143,44 
15:00
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
15:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:00
17 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

143,44 
15:00
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
15:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
21:50
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

18:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

144,20 
21:50
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
18:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
07:30
18 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

03:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

150,61 
07:30
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
03:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
07:30
19 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

03:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

154,50 
07:30
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
03:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
18:00
16 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

11:50
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1

165,49 
18:00
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
11:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"
Codziennie
15:00
17 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

172,13 
15:00
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
15:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:00
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

172,13 
15:00
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
15:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Tour-Trans
  • Setra

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, nie
07:20
22 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

179,30 
07:20
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
08:10
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
09:05
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
09:25
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
10:25
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
11:55
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:55
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
14:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
07:20
22 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

06:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

179,30 
07:20
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
06:15
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
15:00
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

09:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

179,30 
14:30
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
15:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:00
17 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

08:20
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

179,30 
14:30
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
15:40
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:50
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
19:55
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 26
21:30
Płock
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 46
23:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
08:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Gdynia
Do miasta Lwów
Do miasta Gdynia
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży