Rozkład jazdy PKS Gdynia – Lwów

15:00
22 maj
08:20
23 maj
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Kupić za
173,06
15:00
22 maj
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
15:40
Gdańsk
18:50
Bydgoszcz
19:55
Toruń
21:30
Płock
23:20
Warszawa
02:30
Lublin
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
08:20
23 maj
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
22 maj
09:00
23 maj
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
173,06
15:00
22 maj
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
15:40
Gdańsk
18:50
Bydgoszcz
19:55
Toruń
21:30
Płock
23:20
Warszawa
02:30
Lublin
04:50
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
08:20
Lwów
09:00
23 maj
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
22 maj
18:00
23 maj
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
142,96
22:50
22 maj
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
23:20
Gdańsk
01:00
Bydgoszcz
02:00
Toruń
03:10
Włocławek
04:25
Płock
07:00
Warszawa
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
15:40
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
18:00
23 maj
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
22 maj
18:00
23 maj
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
144,20
22:50
22 maj
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
18:00
23 maj
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Gdynia
Do miasta Lwów
Do miasta Gdynia
Z miasta Lwów
Odwrotny kierunek: