Rozkład jazdy PKS Gdynia – Lwów

07:50
05:05
21 paź
167,29
07:50
20 paź
Gdynia
05:05
21 paź
Lwów
  • Autobus
  • bus
15:00
08:20
21 paź
,
176,63
15:00
20 paź
Gdynia
,
08:20
21 paź
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
15:00
09:00
21 paź
,
176,63
15:00
20 paź
Gdynia
,
09:00
21 paź
Lwów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
15:00
09:10
21 paź
Dworzec PKS, pl. Konstytucji
Dworzec Autobusowy ul.Stryjska 109
140,00
15:00
20 paź
Gdynia
Dworzec PKS, pl. Konstytucji
Dworzec Autobusowy ul.Stryjska 109
09:10
21 paź
Lwów
Dworzec Autobusowy ul.Stryjska 109

Połączenia z przesiadką Gdynia – Lwów

22:50
18:00
21 paź
Dworzec autobusowy "Gdynia", plac Konstytucji
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
129,66
22:50
20 paź
Gdynia
Dworzec autobusowy "Gdynia", plac Konstytucji
23:20
Gdańsk
01:00
Bydgoszcz
02:00
Toruń
03:10
Włocławek
04:25
Płock
06:05
Nowy Dwór Mazowiecki
07:10
Warszawa
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów KB(Poland/Ukraine)
18:00
21 paź
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Gdynia
Do miasta Lwów
Do miasta Gdynia
Z miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.