Rozkład jazdy PKS Gdynia – Tarnopol

07:30
05:55
25 lis
Plac Konstytucji
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
160,00
07:30
24 lis
Gdynia
Plac Konstytucji
05:55
25 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Gdynia – Tarnopol

22:50
21:10
25 lis
Dworzec autobusowy "Gdynia", plac Konstytucji
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
122,46
22:50
24 lis
Gdynia
Dworzec autobusowy "Gdynia", plac Konstytucji
23:20
Gdańsk
01:00
Bydgoszcz
02:00
Toruń
03:10
Włocławek
04:25
Płock
06:05
Nowy Dwór Mazowiecki
07:10
Warszawa
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów
18:00
Lwów
19:30
Stryj
20:15
Dolyna
20:50
Kałusz
21:10
25 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Gdynia
Do miasta Gdynia

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.