Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Gdynia w 2019 rok roku

W poniedziałki
21:45
19 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

16:25
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

127,50 
21:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:25
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
W poniedziałki
11:10
20 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

164,80 
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
07:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
14:50
22 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

11:55
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

164,80 
14:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:55
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
14:50
21 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

11:55
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

164,96 
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:00
Zborów
Dworzec autobusowy, ul. Khmelnyckoho 64
17:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:45
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
19:55
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
03:50
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
05:05
Kutno
Przystanek, ul. 3 maja 14
06:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
07:25
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
08:25
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
09:40
Grudziądz
Przystanek, ul. Rapackiego 23
11:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
11:55
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan
Codziennie
13:25
19 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

08:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

177,97 
13:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"
wto, pią, nie
21:35
24 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

22:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

186,47 
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
15:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
17:20
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
18:55
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
19:55
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
20:15
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
21:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
22:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Do miasta Gdynia
Do miasta Tarnopol
Z miasta Gdynia
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży