Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Gdynia w 2019 rok roku

13:25
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 19 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:10
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 19 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
21:45
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 19 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:25+1 dzień
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:10
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 19 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 21.01, 26.01, 31.01...
14:50
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 22 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:55+1 dzień
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob
11:10
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 19 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 25.01, 30.01...
11:10
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 20 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.01, 24.01, 25.01, 29.01, 30.01...
21:35
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 24 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
11:10
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
w drodze 20 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Gdynia w 2019 rok roku

W poniedziałki
13:25
19 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

08:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

116,69 
13:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"
23.01, 28.01, 02.02, 07.02, 12.02...
11:10
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

118,53 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:25
Nowy Dwór Mazowiecki
Lotnisko Modlin, ul. Thommee 1 A
00:00
Płock
Dworzec Kolejowy Płock, ul. Dworcowa
01:20
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
02:35
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
03:45
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
06:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
07:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
W poniedziałki
21:45
19 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

16:25
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

125,00 
21:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:25
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
21.01, 26.01, 31.01...
11:10
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

139,44 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:20
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
11:45
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
12:30
Stryj
Dworzec kolejowy, ul. Wokzalna 7
14:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
01:20
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
02:35
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
03:45
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
06:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
07:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, czw, pią, sob
14:50
22 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

11:55
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

164,80 
14:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:55
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

20.01, 25.01, 30.01...
11:10
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

165,00 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
01:15
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
02:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
03:40
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
06:15
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
07:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Iveco 391E(free)
20.01, 24.01, 25.01, 29.01, 30.01...
11:10
20 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

08:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

181,27 
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
02:20
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
03:35
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
04:45
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
07:20
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
08:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
wto, pią, nie
21:35
24 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

22:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

181,28 
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
17:20
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
18:55
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
19:55
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
20:15
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
21:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
22:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, czw
11:10
20 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

07:00
+1 dzień

Gdynia

Dworzec autobusowy, plac Konstytucji

185,40 
11:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
07:00
+1 dzień
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Popularne kierunki
Do miasta Gdynia
Do miasta Tarnopol
Z miasta Gdynia
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!