Rozkład jazdy PKS Gdańsk – Tarnopol

16:00
20 lut
13:00
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
176,06
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
13:00
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
14:55
21 lut
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
Kupić za
153,28
16:00
20 lut
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
14:55
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
14:55
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
175,03
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
14:55
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
14:55
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
175,03
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
14:55
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
15:50
21 lut
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
Kupić za
154,91
16:00
20 lut
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
15:50
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
15:50
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
176,66
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
15:50
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
15:50
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
176,66
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
15:50
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
16:40
21 lut
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
Kupić za
156,08
16:00
20 lut
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
16:40
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
16:40
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
177,83
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
16:40
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
16:40
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
177,83
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
16:40
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
17:53
21 lut
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
Kupić za
154,00
16:00
20 lut
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
17:53
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
17:53
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
175,75
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
17:53
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
17:53
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
175,75
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
17:53
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
18:15
21 lut
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
Kupić za
150,66
16:00
20 lut
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
18:15
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
18:15
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
172,41
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
18:15
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
18:15
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
172,41
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
18:15
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
18:35
21 lut
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
Kupić za
154,91
16:00
20 lut
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
18:35
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
18:35
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
176,66
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
18:35
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
18:35
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
176,66
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
18:35
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
18:40
21 lut
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
Kupić za
154,39
16:00
20 lut
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
18:40
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
18:40
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
176,14
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
18:40
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
18:40
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
176,14
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
18:40
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
19:50
21 lut
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
Kupić za
156,08
16:00
20 lut
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
19:50
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
19:50
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
177,83
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
19:50
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
19:50
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
177,83
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
19:50
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
20:40
21 lut
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
Kupić za
153,28
16:00
20 lut
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
20:40
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
20:40
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
175,03
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
20:40
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
20:40
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
175,03
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
20:40
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
21:05
21 lut
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
Kupić za
153,28
16:00
20 lut
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
21:05
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
21:05
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
175,03
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
21:05
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20 lut
21:05
21 lut
, ul.3 Maja,12
Kupić za
175,03
16:00
20 lut
Gdańsk
, ul.3 Maja,12
21:05
21 lut
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Gdańsk – Tarnopol

23:30
20 lut
21:10
21 lut
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
Kupić za
160,00
23:30
20 lut
Gdańsk
PKS „Gdańsk”, 03 maja Ulica; dom 12
01:00
Bydgoszcz
02:00
Toruń
03:10
Włocławek
04:25
Płock
06:05
Nowy Dwór Mazowiecki
07:10
Warszawa
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
Lwów
19:30
Stryj
20:15
Dolyna
20:50
Kałusz
21:10
21 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Gdańsk