Rozkład jazdy PKS Gdańsk – Tarnopol

07:15
21 kwi
04:45
22 kwi
Przystanek, ul. 3 Maja 10
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
180,00
07:15
21 kwi
Gdańsk
Przystanek, ul. 3 Maja 10
08:20
Grudziądz
10:10
Toruń
11:10
Włocławek
12:20
Kutno
14:00
Łódź
14:50
Piotrków Trybunalski
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Lwów
03:40
Złoczów
04:45
22 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:15
21 kwi
04:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
180,00
07:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
04:55
22 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
21 kwi
05:35
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
125,00
10:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
05:35
22 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
05:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
160,00
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:15
Grudziądz
11:30
Bydgoszcz
12:35
Toruń
13:40
Włocławek
15:00
Kutno
16:15
Łódź
18:20
Warszawa
19:30
Piaseczno
22:15
Lublin
23:45
Zamość
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
03:50
Lwów
05:55
22 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
05:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Dw. Autobusowy, ul. Żywowa 7
Kupić za
160,00
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
05:55
22 kwi
Tarnopol
Dw. Autobusowy, ul. Żywowa 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
08:30
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
160,00
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
08:30
22 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
10:13
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
175,84
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:13
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
10:13
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
175,84
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:13
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
10:13
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
167,25
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:13
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_26
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
10:13
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
167,25
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:13
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:15
21 kwi
10:13
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
187,25
07:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:13
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
10:13
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:13
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
10:13
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:13
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
21 kwi
10:13
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
10:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:13
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
21 kwi
10:13
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
10:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:13
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:15
21 kwi
10:13
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
09:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:13
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
10:20
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
175,84
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:20
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
10:20
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
175,84
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:20
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
10:20
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
167,25
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:20
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
10:20
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
167,25
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
10:20
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
10:20
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
167,25
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:20
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
10:20
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
167,25
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
10:20
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:15
21 kwi
10:20
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
187,25
07:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:20
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
10:20
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:20
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
10:20
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:20
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
21 kwi
10:20
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
10:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:20
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
21 kwi
10:20
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
10:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:20
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:15
21 kwi
10:20
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
09:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:20
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
12:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
174,26
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:15
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
12:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
174,26
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:15
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
12:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
165,67
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:15
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, МЕРСЕДЕС-СПНТ_18
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
12:15
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
165,67
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
12:15
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
12:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
165,67
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:15
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
12:15
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
165,67
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
12:15
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:15
21 kwi
12:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
185,67
07:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:15
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
12:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
140,67
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:15
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
12:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
140,67
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:15
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
21 kwi
12:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
140,67
10:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:15
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
21 kwi
12:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
140,67
10:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:15
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:15
21 kwi
12:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
140,67
09:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
12:15
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
175,84
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
175,84
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
167,25
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
167,25
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
167,25
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
167,25
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:15
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
187,25
07:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
10:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
10:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:15
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
09:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
175,20
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
175,20
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
166,61
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
182,63
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, СЕТРА_49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
166,61
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
166,61
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
166,61
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:15
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
186,61
07:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
156,61
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
141,61
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
141,61
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
141,61
10:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
141,61
10:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:15
21 kwi
13:00
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
141,61
09:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
13:00
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
174,13
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
174,13
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
165,54
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
159,00
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
181,56
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
181,56
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
165,54
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
165,54
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
165,54
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
155,54
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
155,54
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:15
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
185,54
07:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
155,54
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
155,54
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
140,54
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
140,54
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
140,54
10:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
140,54
10:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:15
21 kwi
14:55
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
140,54
09:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
14:55
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
175,84
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
175,84
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
167,25
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
160,71
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
183,27
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
183,27
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ "ЕТАЛОН"_28
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
167,25
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
167,25
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
167,25
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
157,25
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
157,25
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
157,25
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
157,25
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:15
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
10:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:15
21 kwi
15:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
142,25
09:15
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
15:50
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
16:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
168,46
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
16:40
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • SCANIA Century, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
16:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
161,92
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
16:40
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
16:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
184,48
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
16:40
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
16:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
184,48
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
16:40
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
16:40
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
168,46
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
16:40
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
21 kwi
16:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
168,46
08:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
16:40
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
16:40
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
168,46
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
16:40
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
16:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
158,46
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
16:40
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
16:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
158,46
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
16:40
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
16:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
158,46
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
16:40
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
16:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
158,46
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
16:40
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
16:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
143,46
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
16:40
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
16:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
143,46
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
16:40
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
17:53
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
159,75
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
17:53
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
17:53
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
182,31
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
17:53
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
17:53
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
182,31
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
17:53
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
17:53
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
166,29
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
17:53
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
17:53
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
166,29
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
17:53
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
17:53
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
156,29
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
17:53
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
17:53
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
156,29
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
17:53
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
17:53
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
156,29
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
17:53
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
17:53
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
156,29
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
17:53
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
21 kwi
17:53
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
141,29
12:45
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
17:53
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
18:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
156,30
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:15
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
18:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
178,86
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:15
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
18:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
178,86
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:15
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
18:15
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
162,84
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
18:15
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
21 kwi
18:15
22 kwi
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
Kupić za
162,84
11:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec PKS, ulica 3 Maja 16
18:15
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
18:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
152,84
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:15
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
18:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
152,84
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:15
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
18:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
152,84
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:15
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
18:15
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
152,84
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:15
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
18:35
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
160,71
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:35
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
18:35
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
183,27
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:35
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
18:35
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
183,27
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:35
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН_30
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
18:35
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
157,25
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:35
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
18:35
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
157,25
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:35
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
18:35
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
157,25
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:35
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
18:35
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
157,25
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
18:35
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
19:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
161,91
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
19:50
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, ЕТАЛОН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
19:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
184,47
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
19:50
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
19:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
184,47
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
19:50
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
19:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
158,45
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
19:50
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
19:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
158,45
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
19:50
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
19:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
158,45
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
19:50
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
19:50
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
158,45
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
19:50
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
20:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
159,00
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
20:40
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
20:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
181,56
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
20:40
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
20:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
181,56
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
20:40
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-СПНТ
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
20:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
155,54
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
20:40
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
20:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
155,54
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
20:40
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
20:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
155,54
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
20:40
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
20:40
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
155,54
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
20:40
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
21:05
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
159,00
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
21:05
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • Setra, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
21:05
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
181,56
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
21:05
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
21:05
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
181,56
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
21:05
22 kwi
Tarnopol
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, МЕРСЕДЕС-МАР
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
21:05
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
155,54
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
21:05
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
21:05
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
155,54
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
21:05
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
21:05
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
155,54
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
21:05
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21 kwi
21:05
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Kupić za
155,54
16:00
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
21:05
22 kwi
Tarnopol
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Gdańsk – Tarnopol

23:30
21 kwi
21:10
22 kwi
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
160,00
23:30
21 kwi
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
01:00
Bydgoszcz
02:00
Toruń
03:10
Włocławek
04:25
Płock
06:05
Nowy Dwór Mazowiecki
07:10
Warszawa
08:30
Piaseczno
10:55
Lublin
14:00
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
18:00
Lwów
19:30
Stryj
20:15
ul. Prywokzalna, 1
20:50
Kałusz
21:10
22 kwi
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Tarnopol
Do miasta Gdańsk