Rozkład jazdy PKS Gdańsk – Tarnopol

06:30
04:45
2 lut
,
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
180,00
06:30
1 lut
Gdańsk
,
08:10
Grudziądz
10:10
Toruń
11:10
Włocławek
12:20
Kutno
14:00
Łódź
14:50
Piotrków Trybunalski
16:40
Kielce
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Lwów
03:40
Złoczów
04:45
2 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:30
04:55
2 lut
DW. PKS, ul. 3-maja 12
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
180,00
06:30
1 lut
Gdańsk
DW. PKS, ul. 3-maja 12
04:55
2 lut
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Gdańsk
Do miasta Gdańsk

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.