Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Białystok — Chmielnicki w 2018 rok roku

20:00
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 15 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
20:00
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 15 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
16:45
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
Czas przejazdu 17 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
pon, pią
20:00
Czas przejazdu 15 h. 40 min
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

11:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

127
20:00
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
23:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
11:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • VOLVO 9700 H
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vlasava

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
20:00
Czas przejazdu 15 h. 40 min
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

11:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

130
20:00
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
23:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
09:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
11:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
16:45
Czas przejazdu 17 h. 35 min
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

10:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

189
16:45
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
18:50
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
08:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki