Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Białystok — Chmielnicki w 2019 rok roku

pon, pią
20:00
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8

11:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

127,00 
19:55
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
09:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vlasava
  • VOLVO 9700 H
wto, sob
20:00
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8

11:40
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

129,62 
19:55
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
04:25
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
07:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
09:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:40
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchenko G.I.
  • Neoplan
wto, czw, nie
16:45
17 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8

10:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23

190,76 
16:35
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!