Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Dnipro w 2019 rok roku

14:40
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 32 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
22:30
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
w drodze 30 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+2 dni
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, pią, nie
15:25
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 29 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
15:25
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 29 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
15:25
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 29 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
11:40
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 26 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:20
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 28 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
11:40
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 27 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
w drodze 31 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
14:20
Stacja paliw BP, al. Grzegorza Palki 3
w drodze 21 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Centrum handlowe Slowiansky, ul. Kurczatowa 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Dnipro w 2019 rok roku

W poniedziałki
14:40
32 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

00:35
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

163,20 
14:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
00:35
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
pon, czw, pią, nie
22:30
30 godz. 50 min w drodze
+2 dni

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

05:20
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

167,33 
22:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
00:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
11:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
12:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
14:35
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
20:55
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
02:40
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
05:20
+2 dni
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, nie
15:25
29 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

174,31 
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Boryspol, Boryspol
13:55
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
19:20
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
19:55
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, pią
15:25
29 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

174,31 
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
15:25
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
19:20
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
19:55
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W soboty
15:25
29 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

174,31 
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
17:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
15:25
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
19:20
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
19:55
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
11:40
26 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

15:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

180,00 
11:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • MY WAY

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto
15:20
28 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

184,62 
15:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kowelskie ATP
Codziennie
11:40
27 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

15:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

195,22 
11:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:50
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
22:20
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:45
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
01:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:25
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:45
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
05:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
14:05
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
15:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 19 opinii
  • Punktualność
    4.7
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
wto, pią, nie
12:00
31 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

19:55
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

195,23 
11:50
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
00:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:35
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:40
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
19:55
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.
  • Neoplan
W niedziele
14:20
21 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Stacja paliw BP, al. Grzegorza Palki 3

11:30
+1 dzień

Dnipro

Centrum handlowe Slowiansky, ul. Kurczatowa 1

200,00 
14:20
Łódź
Stacja paliw BP, al. Grzegorza Palki 3
16:20
Warszawa
Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna, Al. Jerozolimskie 54
19:55
Lublin
Przystanek, Al. Unii Lubelskiej 2
07:00
Kijów
Metro Osokorky, al. Bazhana
11:30
+1 dzień
Dnipro
Centrum handlowe Slowiansky, ul. Kurczatowa 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky S.V.
  • Fiat Ducato

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Dnipro
Do miasta Łódź
Z miasta Dnipro
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!