Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Łódź

Najlepsza oferta

pon, wto, śro
16:10
Czas przejazdu04 h. 05 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:15
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
42,00 
Przewoźnik: KRYSTIAN ŚLEBOCKI SAND-BUS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Łódź w 2019 roku

Poza nie
19:15
Czas przejazdu04 h. 35 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:50
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
44,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
Codziennie
19:22
Czas przejazdu04 h. 08 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 227
49,35 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Łódź
Do miasta Kraków
Z miasta Łódź
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu