Rozkład jazdy PKS Kraków – Łódź

19:50
21 maj
00:25
22 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
Kupić za
44,00
19:50
21 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:25
22 maj
Łódź
Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
21 maj
00:25
22 maj
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
Kupić za
46,20
19:50
21 maj
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
16:31
Krynica-Zdrój
16:34
Krynica-Zdrój
16:35
Krynica-Zdrój
16:36
Krynica-Zdrój
16:38
Krynica-Zdrój
16:39
Krynica-Zdrój
16:40
Krynica-Zdrój
16:45
Krzyżówka
16:55
Łabowa
17:05
Frycowa
17:08
Nawojowa
17:14
Nowy Sącz
17:20
Nowy Sącz
17:32
Nowy Sącz
17:35
Nowy Sącz
17:37
Nowy Sącz
17:43
Dąbrowa
17:49
Tęgoborze
17:54
Łososina Dolna
17:58
Witowice Górne
18:00
Witowice Dolne
18:02
Wytrzyszczka
18:05
Czchów
18:07
Czchów
18:10
Jurków
18:20
Gnojnik
18:23
Uszew
18:26
Okocim
18:35
Brzesko
18:36
Brzesko
19:15
Kraków
19:17
Kraków
19:22
Kraków
19:24
Kraków
19:26
Kraków
19:29
Kraków
19:31
Kraków
19:35
Kraków
19:55
Kraków
20:02
Kraków
20:06
Kraków
21:10
Katowice
22:25
Częstochowa
00:25
Łódź
03:15
Poznań
05:00
Piła
06:15
Szczecinek
07:20
Koszalin
07:40
Mielno
07:48
Sarbinowo
08:00
Ustronie Morskie
08:03
Ustronie Morskie
08:05
Ustronie Morskie
00:25
22 maj
Łódź
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Łódź
Do miasta Kraków
Z miasta Łódź