Rozkład jazdy PKS Kraków – Łódź

19:15
20 sie
23:50
20 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
Kupić za
44,00
19:15
20 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:50
20 sie
Łódź
Dworzec PKP Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:15
20 sie
23:50
20 sie
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
Kupić za
46,20
19:15
20 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
16:01
Krynica-Zdrój
16:04
Krynica-Zdrój
16:05
Krynica-Zdrój
16:06
Krynica-Zdrój
16:08
Krynica-Zdrój
16:09
Krynica-Zdrój
16:10
Krynica-Zdrój
16:14
Krzyżówka
16:22
Łabowa
16:28
Frycowa
16:30
Nawojowa
16:40
Nowy Sącz
16:50
Nowy Sącz
16:55
Nowy Sącz
16:57
Nowy Sącz
17:03
Dąbrowa
17:09
Tęgoborze
17:14
Łososina Dolna
17:18
Witowice Górne
17:20
Witowice Dolne
17:22
Wytrzyszczka
17:25
Czchów
17:28
Czchów
17:30
Jurków
17:40
Gnojnik
17:43
Uszew
17:46
Okocim
17:55
Brzesko
17:56
Brzesko
18:35
Kraków
18:37
Kraków
18:42
Kraków
18:44
Kraków
18:46
Kraków
18:49
Kraków
18:51
Kraków
19:00
Kraków
19:20
Kraków
19:27
Kraków
19:31
Kraków
20:35
Katowice
21:50
Częstochowa
23:50
Łódź
02:40
Poznań
04:25
Piła
05:40
Szczecinek
06:45
Koszalin
07:05
Mielno
07:13
Sarbinowo
07:35
Ustronie Morskie
07:38
Ustronie Morskie
07:40
Ustronie Morskie
23:50
20 sie
Łódź
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Łódź
Z miasta Łódź