Rozkład jazdy PKS Poznań – Łódź

23:30
02:20
12 gru
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
30,00
23:30
11 gru
Poznań
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
18:35
Ustronie Morskie
18:38
Ustronie Morskie
18:40
Ustronie Morskie
19:25
Koszalin
20:30
Szczecinek
21:35
Piła
23:25
Poznań
02:20
Łódź
04:15
Częstochowa
05:30
Katowice
06:49
Kraków
06:53
Kraków
06:55
Kraków
07:00
Kraków
07:20
Kraków
07:30
Kraków
07:35
Kraków
07:40
Kraków
08:19
Brzesko
08:20
Brzesko
08:25
Okocim
08:28
Uszew
08:31
Gnojnik
08:40
Jurków
08:43
Czchów
08:45
Czchów
08:48
Wytrzyszczka
08:52
Witowice Dolne
08:56
Witowice Górne
09:00
Łososina Dolna
09:05
Tęgoborze
09:11
Dąbrowa
09:16
Nowy Sącz
09:19
Nowy Sącz
09:21
Nowy Sącz
09:25
Nowy Sącz
09:35
Nowy Sącz
09:39
Nawojowa
09:42
Frycowa
09:49
Łabowa
09:59
Krzyżówka
10:02
Krynica-Zdrój
10:04
Krynica-Zdrój
10:05
Krynica-Zdrój
10:07
Krynica-Zdrój
10:09
Krynica-Zdrój
10:10
Krynica-Zdrój
10:13
Krynica-Zdrój
02:20
12 gru
Łódź
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
  • Autobus
  • Ekspresowy (E)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Łódź
Do miasta Poznań
Z miasta Łódź

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.