Bilety autobusowe

Poznań - Łódź

od 34 zł, 23 wrz

Rozkład jazdy PKS Poznań – Łódź

11:15
21 wrz
w drodze 03 godz. 00 min

Poznan

Bus station Poznan, Stanislava Matija street; house 2

14:15
21 wrz

Lodz

Railway station "Kaliska", Karolevskaya street; house 55

49
11:15
21 wrz
Poznan
Bus station Poznan, Stanislava Matija street; house 2
14:15
21 wrz
Lodz
Railway station "Kaliska", Karolevskaya street; house 55
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:30
21 wrz
w drodze 02 godz. 50 min

Poznan

Bus station Poznan, Stanislava Matija street; house 2

02:20
22 wrz

Lodz

Railway station "Lodz-Fabrichnaya", area Bronislava Salachinsky; house 1

36
23:30
21 wrz
Poznan
Bus station Poznan, Stanislava Matija street; house 2
18:35
Ustronie Morskie, Marysin
18:38
Ustronie Morskie, ul. Wojska Polskiego (Zespół Szkół)
18:40
Ustronie Morskie, ul. Chrobrego (OW Agrosoc)
19:02
Sarbinowo, ul. Nadmorska Pętla
19:12
Mielno, ul. Lechitów/ Hala
19:25
Koszalin, Dworzec Autobusowy
20:30
Szczecinek, ul. Dworcowa DA/DK
21:35
Piła, Dworzec Autobusowy
23:25
Poznań, Dworzec Autobusowy Główny
02:20
Łódź, WPA Fabryczna nr 2208
04:15
Częstochowa, Dworzec Autobusowy
05:30
Katowice, Dworzec Autobusowy
06:49
Kraków, Rondo Ofiar Katynia
06:53
Kraków, Miasteczko AGH
06:55
Kraków, ul. Czarnowiejska
07:00
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
07:20
Kraków, Akademia Górniczo Hutnicza
07:30
Kraków, Rondo Matecznego
07:35
Kraków, Bieżanowska
07:40
Kraków, Prokocim Szpital
08:19
Brzesko, ul. Królowej Jadwigi
08:20
Brzesko, Uczestników Ruchu Oporu
08:25
Okocim
08:28
Uszew
08:31
Gnojnik
08:40
Jurków
08:43
Czchów, Miasto
08:45
Czchów, Zapora
08:48
Wytrzyszczka
08:52
Witowice Dolne
08:56
Witowice Górne
09:00
Łososina Dolna
09:05
Tęgoborze
09:11
Dąbrowa
09:16
Nowy Sącz, ul. Tarnowska
09:19
Nowy Sącz, Bulwar Narwiku Most II
09:21
Nowy Sącz, ul. Rejtana
09:25
Nowy Sącz, Dworzec Autobusowy Plac Dąbrowskiego
09:39
Nawojowa, UG
09:42
Frycowa, Szkoła
09:49
Łabowa
09:59
Krzyżówka
10:07
Krynica-Zdrój, Słotwiny CPN
10:09
Krynica-Zdrój
10:10
Krynica-Zdrój, Bank
10:12
Krynica-Zdrój, UM
10:14
Krynica-Zdrój, Graniczna
10:15
Krynica-Zdrój, Szpital
10:18
Krynica-Zdrój, Czarny Potok Osiedla
02:20
22 wrz
Lodz
Railway station "Lodz-Fabrichnaya", area Bronislava Salachinsky; house 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Łódź
Do miasta Poznań
Z miasta Łódź