Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Poznań — Łódź

Najlepsza oferta

pon, wto
22:25
Czas przejazdu02 h. 55 min
+1 dzień

Poznań

D.A., ul. Matyi, Poznań

01:20
+1 dzień

Łódź

D.A., ul. Fabryczna, Łódź

30,00 

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Łódź w 2019 rok

Codziennie
23:30
Czas przejazdu02 h. 50 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

02:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

34,00 
Codziennie
11:50
Czas przejazdu03 h. 30 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

15:20

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 203/205

44,54 
Codziennie
00:10
Czas przejazdu04 h. 20 min

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

04:30

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

49,44 
Poza pią i sob
20:30
Czas przejazdu03 h. 48 min
+1 dzień

Poznań

Poznań, Matyii 2

00:18
+1 dzień

Łódź

Łódź, Plac Bronisława Sałacińskiego 1

51,50 
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Łódź
Do miasta Poznań
Z miasta Łódź
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu