Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Zaporoże — Kraków w 2018 rok roku

17:30
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
Czas przejazdu 28 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:30+1 dzień
Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
06:30
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
Czas przejazdu 28 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
17:30
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
Czas przejazdu 26 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:20+1 dzień
Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią
23:30
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
Czas przejazdu 29 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
11:00
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
Czas przejazdu 27 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:00
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
Czas przejazdu 29 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
16:00
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
Czas przejazdu 30 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob
W poniedziałki
17:30
Czas przejazdu 28 h. 00 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

20:30
+1 dzień

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7

170
17:30
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
20:30
+1 dzień
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WINEW

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
06:30
Czas przejazdu 28 h. 15 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

10:45
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

174
06:30
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
08:50
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
11:50
Krzywy Rog
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A"
14:20
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
17:45
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
21:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
23:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
01:05
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
03:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
05:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
09:15
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
10:45
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yunіvers Sp. z o.o

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, pią
17:30
Czas przejazdu 26 h. 50 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

20:20
+1 dzień

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7

174
17:30
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
19:20
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
22:50
Aleksandria
"Dworzec autobusowy Ałeksandrija; ul. Sadova 12A"
23:45
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
03:20
Umań
"Stacja benzynowa Socar; ul. Kyivska 25A"
05:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
08:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
20:20
+1 dzień
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Winewo sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
23:30
Czas przejazdu 29 h. 25 min
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

04:55
+2 dni

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

196
23:30
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
01:40
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
04:55
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
11:15
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
14:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
17:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:50
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
23:30
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
04:55
+2 dni
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kazna Trans MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:00
Czas przejazdu 27 h. 20 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

14:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

196
11:00
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
13:20
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
14:40
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
17:15
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
23:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
01:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
03:10
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
04:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
06:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
07:40
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
08:10
Uściług
"Kraków; Polska, Małopolskie"
07:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Kraków; Polska, Małopolskie"
09:30
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
12:10
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
14:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan N 1116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pavlovskij I.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
08:00
Czas przejazdu 29 h. 15 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

13:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

203
08:00
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
09:30
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
10:45
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
11:30
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
12:45
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
16:15
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
17:10
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
17:55
Boryspol
"Boryspol; Boryspol"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
13:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob
16:00
Czas przejazdu 30 h. 20 min
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

22:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

232
16:00
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
18:10
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
20:20
Krasnohrad
"Dworzec autobusowy Krasnohrad; ul. Poltavska 91"
22:40
Charków
"Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22"
01:15
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
03:20
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
04:05
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
15:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
17:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
22:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Zaporoże
Do miasta Zaporoże
Z miasta Kraków