Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Zaporoże — Poznań w 2019 rok roku

wto, śro, pią, sob
21:10
33 godz. 50 min w drodze
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

07:00
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

186,47 
21:10
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
22:45
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
02:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
10:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
18:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
21:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
03:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
07:00
+2 dni
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    3.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
W środy
08:00
34 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

18:45
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

215,16 
07:45
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
09:30
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
10:45
Kamieńskie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
11:30
Wierchniednieprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
12:45
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
15:35
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
16:15
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
17:10
Perejasław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
14:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:40
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
18:45
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (23)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    3.2
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
wto, pią, nie
08:00
33 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

17:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

215,16 
07:45
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
09:30
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
10:45
Kamieńskie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
11:30
Wierchniednieprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
12:45
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
16:15
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
17:10
Perejasław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
17:55
Boryspol
Poznań, Polska, Wielkopolskie
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (23)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    3.2
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
pon, czw, sob
08:00
34 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

18:45
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

215,16 
08:00
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
09:30
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
10:45
Kamieńskie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
11:30
Wierchniednieprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
12:45
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
15:35
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
16:15
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
17:10
Perejasław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
14:40
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:40
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
18:45
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (23)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    3.2
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Popularne kierunki
Z miasta Zaporoże
Do miasta Poznań
Do miasta Zaporoże
Z miasta Poznań
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży