Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Zaporoże w 2019 rok roku

19:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 34 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+2 dni
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
19:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 34 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+2 dni
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, sob
07:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 39 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
12:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 37 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+2 dni
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 36 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
pon, pią
19:00
Czas przejazdu 34 h. 00 min
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

06:00
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

190
19:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
06:00
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WINEW

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, sob
19:00
Czas przejazdu 34 h. 50 min
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

05:50
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

190
19:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
21:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
22:50
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
01:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
09:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
12:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
14:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
16:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
18:50
Umań
"Stacja benzynowa Socar; ul. Kyivska 25A"
22:50
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
23:45
Aleksandria
"Dworzec autobusowy Ałeksandrija; ul. Sadova 12A"
04:20
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
05:50
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Oceniono na 4.4 z 5
    Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    4.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
wto, czw, nie
07:00
Czas przejazdu 39 h. 55 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

22:55
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

196
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
08:45
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:25
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
10:05
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
10:45
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
12:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
18:00
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
19:20
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
19:55
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
21:10
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
22:55
+1 dzień
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 37 h. 00 min
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

01:00
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

206
12:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
13:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
15:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
16:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:00
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
19:30
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
22:20
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
01:55
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
05:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
09:55
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:45
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
19:30
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
22:35
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
01:00
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
09:00
Czas przejazdu 36 h. 35 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

21:35
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20

224
09:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
11:50
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
14:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
17:40
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Przystanek PPC; Rawa Ruska"
00:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:35
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
10:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
16:40
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
19:55
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
21:35
+1 dzień
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Zaporoże
Do miasta Wrocław
Z miasta Zaporoże
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!