Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Zaporoże w 2019 rok roku

pon, wto
18:40
34 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:00
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

190,00 
18:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:00
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WINEW
wto, śro, pią, sob
18:40
33 godz. 10 min w drodze
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

05:50
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

190,00 
18:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
00:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
18:50
Humań
Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A
22:50
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
23:45
Aleksandria
Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A
04:20
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
05:50
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
pon, wto, czw, pią
19:00
34 godz. 0 min w drodze
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

06:00
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

190,00 
19:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:00
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WINEW

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, nie
07:00
39 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

22:55
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

200,82 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejasław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
19:20
Wierchniednieprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
19:55
Kamieńskie
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
21:10
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
22:55
+1 dzień
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
Punkty pośrednie (25)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
12:00
37 godz. 0 min w drodze
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

01:00
+2 dni

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

205,16 
11:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:30
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:00
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
19:30
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
22:20
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
01:55
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
05:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
19:30
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
22:35
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
01:00
+2 dni
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, nie
09:00
36 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

21:35
+1 dzień

Zaporoże

Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20

229,50 
09:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
14:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
17:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
00:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:35
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:40
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
19:55
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21:35
+1 dzień
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Zaporoże
Do miasta Wrocław
Z miasta Zaporoże
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży