Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusowePoznań - Zaporoże

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Poznań — Zaporoże

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Zaporoże w 2024 roku

Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Zaporoże
Do miasta Poznań
Z miasta Zaporoże

Autobus Poznań – Zaporoże

Odległość między stolicą Wielkopolski a Zaporożem wynosi 1500 kilometrów, co sprawia, że pasażerowie muszą liczyć się z długą podróżą. Busy z Poznania do Zaporoża zazwyczaj docierają na miejsce w przeciągu 35 godzin. Większość przejazdów rozpoczyna się przed południem, kończąc trasę następnego wieczora. Warto rozważyć wcześniejszy zakup biletu online, ze względu na promocyjne ceny. Dobrym rozwiązaniem dla podróżnych może być wybór przejazdu z kilkugodzinną przesiadką w Kijowie, która umożliwia dłuższy odpoczynek przed kolejnym odcinkiem podróży.

Bus z Poznania do Zaporoża rozpocznie trasę na dworcu autobusowym przy ulicy Stefana Matyi 2. Stacja leży w ścisłym centrum miasta, na skrzyżowaniu jego głównych szlaków komunikacyjnych - ulicy Głogowskiej, Matyi i Roosevelta, wraz z dworcem PKP Poznań Główny, tworząc kompleks połączony z centrum handlowym Avenida. Na dworzec autobusowy z okolic Starego Miasta najłatwiej dotrzeć tramwajami numer 5 lub 8, wysiadając na Moście Dworcowym.

Busy linii Poznań - Zaporoże kończą trasę na dworcu autobusowym, położonym w centralnej strefie miasta. Najłatwiejszym sposobem na pokonanie dystansu dzielącego stację od Starego Miasta jest spacer, który trwa zaledwie 10 minut. W pobliżu dworca podróżni znajdą liczne bankomaty i sklepy spożywcze.