Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Winnica - Chersoń

od 56 zł, 18 lis

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Chersoń w 2018 rok roku

18:25
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 10 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
17:35
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 09 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
02:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1 (ul. Budennoho)
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
04:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 09 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
13:20
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
18:25
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 10 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
05:10+1 dzień
ХЕРСОН; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy On Mondays
08:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 09 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
18:00
ХЕРСОН; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, nie
17:35
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 09 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
02:55+1 dzień
ХЕРСОН; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:35
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 09 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
21:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
pon, pią
18:25
Czas przejazdu 10 h. 45 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

05:10
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

59
18:25
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
19:15
Niemirów
"Dworzec autobusowy Nemirov; ul. Gorkogo 10"
20:15
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
21:20
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
23:50
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
00:50
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
01:35
Wozneseńsk
"Wozneseńsk; Wozneseńsk"
03:45
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny (wyjazd); ul. Pogranyczna"
05:10
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Corsair o.g.
  • Oceniono na 3.3 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.8
  • Stan techniczny
    2.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.4
Przez cały dzień
17:35
Czas przejazdu 09 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

02:55
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1 (ul. Budennoho)

62
17:35
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
19:15
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
20:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
22:20
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
23:15
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
23:55
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
00:55
Nova Odesa
"Dworzec Autobusowy; ul. Kukharewa 8"
01:35
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
02:55
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1 (ul. Budennoho)
  • Autobus
  • Van Hool 927
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Malofeev A.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
04:00
Czas przejazdu 09 h. 20 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

13:20

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

62
04:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
06:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
08:50
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy Golta; ul. Hrushevskoho 49B"
09:45
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Pivdenna; ul. Druzhby Narodiv 25E"
10:25
Wozneseńsk
"Przystanek; ul. Czeluskincew 15"
12:05
Mikołajów
"Przystanek; Bogoiavlenskyi prospekt 8/7"
13:20
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

On Mondays
18:25
Czas przejazdu 10 h. 45 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

05:10
+1 dzień

Chersoń

ХЕРСОН; тел.:

65
18:25
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
05:10
+1 dzień
Chersoń
ХЕРСОН; тел.:
  • Autobus
  • КАРОССА-41
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • КОРСАР М.СКАДОВСЬК

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, nie
08:50
Czas przejazdu 09 h. 10 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

18:00

Chersoń

ХЕРСОН; тел.:

67
08:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
18:00
Chersoń
ХЕРСОН; тел.:
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-30
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП "АТП КРИВЕШКО"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:35
Czas przejazdu 09 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

02:55
+1 dzień

Chersoń

ХЕРСОН; тел.:

74
17:35
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
02:55
+1 dzień
Chersoń
ХЕРСОН; тел.:
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-50
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • МАЛОФЕЄВ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
12:35
Czas przejazdu 09 h. 15 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

21:50

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

77
12:35
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
13:55
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
14:55
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
18:40
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
20:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
21:50
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Chersoń
Do miasta Winnica
Z miasta Chersoń