Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Chersoń w 2019 rok roku

Codziennie
17:35
9 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

02:55
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

60,24 
17:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
20:30
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
22:20
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
23:15
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
23:55
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
00:55
Nowa Odessa
Dworzec Autobusowy, ul. Kukharewa 8
01:35
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
02:55
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Malofeev A.M.
  • Van Hool 2(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
04:00
9 godz. 20 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

13:20

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

60,25 
03:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:30
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
08:50
Perwomajsk
Dworzec autobusowy Golta, ul. Hrushevskoho 49B
09:45
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Pivdenna, ul. Druzhby Narodiv 25E
10:25
Wozniesieńsk
Przystanek, ul. Czeluskincew 15
12:05
Mikołajów
Przystanek, Bogoiavlenskyi prospekt 8/7
13:20
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
Codziennie
17:35
9 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

02:55
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

63,83 
17:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
20:30
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
22:20
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
23:15
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
23:55
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
01:35
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
02:55
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Denisivka
  • Skania Higer A 80
Codziennie
04:30
8 godz. 30 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

13:00

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

64,54 
04:25
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:55
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
08:55
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
09:45
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
10:25
Wozniesieńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
11:55
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
13:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Openline
  • Neoplan(Free)
24.03, 26.03, 28.03, 30.03, 01.04...
01:20
9 godz. 45 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

11:05

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

69,62 
01:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
03:50
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
07:30
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
09:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
11:05
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Smilsky M.M.
  • VAN HOOL T9
pon, śro, pią
12:35
9 godz. 15 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

21:50

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

74,66 
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
14:55
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:40
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
20:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
21:50
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
17:35
9 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

02:55
+1 dzień

Chersoń

ХЕРСОН, null

77,33 
17:35
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
02:55
+1 dzień
Chersoń
ХЕРСОН, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ДЕНИСІВКА ТДВ ЧЕРНІВЦІ
  • НЕОПЛАН-48
pon, wto, czw, pią, sob, nie
09:30
10 godz. 55 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

20:25

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

84,63 
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:30
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:25
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
17:45
Jużne
Dworzec autobusowy, ul. Khimikiw 15/1
18:05
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
19:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
20:25
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
20:50
10 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

07:00
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

84,63 
20:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23:10
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
03:20
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
05:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
07:00
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
W środy
09:30
10 godz. 55 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

20:25

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

87,17 
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:30
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:25
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
17:45
Jużne
Dworzec autobusowy, ul. Khimikiw 15/1
18:05
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
19:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
20:25
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
pon, śro, sob
08:50
9 godz. 10 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

18:00

Chersoń

ХЕРСОН, null

96,24 
08:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
18:00
Chersoń
ХЕРСОН, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП "АТП КРИВЕШКО"
  • МЕРСЕДЕС-30
Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Chersoń
Do miasta Winnica
Z miasta Chersoń
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży