Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Chersoń w 2019 rok roku

17:35
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
w drodze 9 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
04:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
w drodze 9 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:20
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:35
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
w drodze 9 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
04:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
w drodze 8 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:00
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:35
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
w drodze 9 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
17:35
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
w drodze 9 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:55+1 dzień
ХЕРСОН, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:30
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
w drodze 10 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:25
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
w drodze 9 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00
ХЕРСОН, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Chersoń w 2019 rok roku

Codziennie
17:35
9 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

02:55
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

58,34 
17:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
20:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
22:20
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
23:15
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
23:55
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
00:55
Nova Odesa
Dworzec Autobusowy, ul. Kukharewa 8
01:35
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
02:55
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Malofeev A.M.
  • Van Hool 2(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
04:00
9 godz. 20 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

13:20

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

58,54 
03:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
08:50
Perwomajsk
Dworzec autobusowy Golta, ul. Hrushevskoho 49B
09:45
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Pivdenna, ul. Druzhby Narodiv 25E
10:25
Wozneseńsk
Przystanek, ul. Czeluskincew 15
12:05
Mikołajów
Przystanek, Bogoiavlenskyi prospekt 8/7
13:20
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
Codziennie
17:35
9 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

02:55
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

61,27 
17:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
20:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
22:20
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
23:15
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
23:55
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
01:35
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
02:55
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Denisivka
  • Skania Higer A 80
Codziennie
04:30
8 godz. 30 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

13:00

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

62,51 
04:25
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
06:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
08:55
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
09:45
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
10:25
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
11:55
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
13:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Neoplan(Free)
pon, śro, pią
12:35
9 godz. 15 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

21:50

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

72,31 
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
14:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:40
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
20:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
21:50
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
17:35
9 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

02:55
+1 dzień

Chersoń

ХЕРСОН, null

75,84 
17:35
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
02:55
+1 dzień
Chersoń
ХЕРСОН, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • МАЛОФЕЄВ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
  • НЕОПЛАН-50

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
09:30
10 godz. 55 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

20:25

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

81,96 
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:25
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
17:45
Yuzhne
Chersoń, Ukraina, Chersoński
18:05
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
19:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
20:25
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
W poniedziałki
08:50
9 godz. 10 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

18:00

Chersoń

ХЕРСОН, null

94,50 
08:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
18:00
Chersoń
ХЕРСОН, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП "АТП КРИВЕШКО"
  • МЕРСЕДЕС-30
Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Chersoń
Do miasta Winnica
Z miasta Chersoń