Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Siedlce — Kijów w 2019 rok roku

18:55
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
w drodze 17 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
18:55
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
w drodze 17 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
18:55
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
w drodze 17 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
18:55
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
w drodze 16 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Siedlce — Kijów w 2019 rok roku

wto, czw, nie
18:55
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

216,92 
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
18:55
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

216,92 
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
18:55
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

216,92 
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
18:55
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa

12:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

228,48 
18:55
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
12:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Do miasta Kijów
Z miasta Kijów
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!