Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Siedlce w 2019 rok roku

18:55
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
w drodze 14 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:25+1 dzień
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:55
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
w drodze 14 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:25+1 dzień
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:55
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
w drodze -35 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:25
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:55
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
w drodze 15 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:25+1 dzień
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Siedlce w 2019 rok roku

wto, pią, nie
18:55
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

09:25
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa

215,33 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland), Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:00
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
09:25
+1 dzień
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:55
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

09:25
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa

215,33 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland), Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:00
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
09:25
+1 dzień
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:55
-35 godz. 30 min w drodze

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

09:25

Siedlce

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa

215,33 
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland), Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:00
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
09:25
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, czw
18:55
15 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

09:25
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa

228,48 
18:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
09:25
+1 dzień
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kijów
Podróż powrotna: