Rozkład jazdy PKS Mińsk Mazowiecki – Siedlce

13:31
17 sie
14:17
17 sie
Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska (przy bazie PKS)
Siedlce, ul. Sienkiewicza/ 01
Kupić za
8,40
13:31
17 sie
Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska (przy bazie PKS)
12:53
Warszawa
13:00
Warszawa
13:31
Mińsk Mazowiecki
13:58
Bojmie
14:17
Nowe Iganie
14:17
Siedlce
14:38
Zbuczyn
14:48
Krzesk-Majątek
14:52
Krzewica
14:57
Tłuściec
15:03
Międzyrzec Podlaski
15:06
Międzyrzec Podlaski
15:07
Międzyrzec Podlaski
15:14
Rogoźnica
15:21
Woroniec
15:29
Nowy Sławacinek
15:32
Biała Podlaska
15:35
Biała Podlaska
15:38
Biała Podlaska
15:39
Biała Podlaska
14:17
17 sie
Siedlce
Siedlce, ul. Sienkiewicza/ 01
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:26
17 sie
19:17
17 sie
Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska (przy bazie PKS)
Siedlce, ul. Sienkiewicza/ 01
Kupić za
8,40
18:26
17 sie
Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska (przy bazie PKS)
17:35
Warszawa
17:49
Warszawa
18:26
Mińsk Mazowiecki
18:53
Bojmie
19:12
Nowe Iganie
19:17
Siedlce
19:33
Zbuczyn
19:43
Krzesk-Majątek
19:47
Krzewica
19:52
Tłuściec
19:58
Międzyrzec Podlaski
20:01
Międzyrzec Podlaski
20:02
Międzyrzec Podlaski
20:09
Rogoźnica
20:16
Woroniec
20:24
Nowy Sławacinek
20:27
Biała Podlaska
20:30
Biała Podlaska
20:33
Biała Podlaska
20:34
Biała Podlaska
19:17
17 sie
Siedlce
Siedlce, ul. Sienkiewicza/ 01
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:21
17 sie
22:07
17 sie
Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska (przy bazie PKS)
Siedlce, ul. Sienkiewicza/ 01
Kupić za
8,40
21:21
17 sie
Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska (przy bazie PKS)
20:43
Warszawa
20:50
Warszawa
21:21
Mińsk Mazowiecki
21:48
Bojmie
22:07
Nowe Iganie
22:07
Siedlce
22:28
Zbuczyn
22:38
Krzesk-Majątek
22:42
Krzewica
22:47
Tłuściec
22:53
Międzyrzec Podlaski
22:56
Międzyrzec Podlaski
22:57
Międzyrzec Podlaski
23:04
Rogoźnica
23:11
Woroniec
23:19
Nowy Sławacinek
23:22
Biała Podlaska
23:25
Biała Podlaska
23:28
Biała Podlaska
23:29
Biała Podlaska
22:07
17 sie
Siedlce
Siedlce, ul. Sienkiewicza/ 01
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:20
17 sie
22:25
17 sie
Mińsk Mazowiecki, ul. Kazikowskiego
Siedlce, Dworzec Autobusowy
Kupić za
12,08
21:20
17 sie
Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, ul. Kazikowskiego
20:35
Warszawa
20:37
Warszawa
20:40
Warszawa
20:45
Warszawa
20:52
Warszawa
20:53
Warszawa
20:54
Sulejówek
20:58
Nowy Konik
21:03
Brzeziny
21:08
Dębe Wielkie
21:13
Choszczówka
21:15
Stojadła
21:16
Stojadła
21:20
Mińsk Mazowiecki
21:22
Mińsk Mazowiecki
21:25
Mińsk Mazowiecki
21:31
Ignaców
21:35
Jędrzejów Nowy
21:43
Kałuszyn
21:46
Marysin
21:51
Stare Groszki
21:52
Piotrowina
21:54
Bojmie
21:55
Bojmie
21:57
Jagodne
21:59
Sionna
22:00
Mingosy
22:02
Polaki
22:03
Polaki
22:05
Broszków
22:06
Broszków
22:09
Gręzów
22:11
Nowe Opole
22:12
Nowe Opole
22:19
Siedlce
22:20
Siedlce
22:21
Siedlce
22:25
Siedlce
22:26
Siedlce
22:28
Siedlce
22:31
Siedlce
22:34
Stok Lacki
22:35
Stok Lacki
22:36
Stok Lacki
22:37
Stok Lacki
22:38
Stok Lacki
22:39
Stok Lacki
22:40
Stok Lacki
22:41
Pruszyn-Pieńki
22:42
Pruszyn-Pieńki
22:43
Pruszyn-Pieńki
22:44
Pruszyn-Pieńki
22:47
Pruszyn
22:49
Pieńki
22:52
Mordy
22:55
Mordy
22:56
Głuchów
22:57
Głuchów
22:59
Wojnów
23:00
Wojnów
23:03
Przesmyki
23:05
Rudnik
23:08
Łosice
23:09
Łosice
23:10
Łosice
23:11
Łosice
22:25
17 sie
Siedlce
Siedlce, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Mińsk Mazowiecki
Do miasta Mińsk Mazowiecki