Rozkład jazdy PKS Mińsk Mazowiecki – Siedlce

21:20
20 kwi
22:25
20 kwi
Mińsk Mazowiecki, ul. Kazikowskiego
Siedlce, Dworzec Autobusowy
Kupić za
11,00
21:20
20 kwi
Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, ul. Kazikowskiego
20:35
Warszawa
20:37
Warszawa
20:40
Warszawa
20:45
Warszawa
20:52
Warszawa
20:53
Warszawa
20:54
Sulejówek
20:58
Nowy Konik
21:03
Brzeziny
21:08
Dębe Wielkie
21:13
Choszczówka
21:15
Stojadła
21:16
Stojadła
21:20
Mińsk Mazowiecki
21:22
Mińsk Mazowiecki
21:25
Mińsk Mazowiecki
21:31
Ignaców
21:35
Jędrzejów Nowy
21:43
Kałuszyn
21:46
Marysin
21:51
Stare Groszki
21:52
Piotrowina
21:54
Bojmie
21:55
Bojmie
21:57
Jagodne
21:59
Sionna
22:00
Mingosy
22:02
Polaki
22:03
Polaki
22:05
Broszków
22:06
Broszków
22:09
Gręzów
22:11
Nowe Opole
22:12
Nowe Opole
22:19
Siedlce
22:20
Siedlce
22:21
Siedlce
22:25
Siedlce
22:26
Siedlce
22:28
Siedlce
22:31
Siedlce
22:34
Stok Lacki
22:35
Stok Lacki
22:36
Stok Lacki
22:37
Stok Lacki
22:38
Stok Lacki
22:39
Stok Lacki
22:40
Stok Lacki
22:41
Pruszyn-Pieńki
22:42
Pruszyn-Pieńki
22:43
Pruszyn-Pieńki
22:44
Pruszyn-Pieńki
22:47
Pruszyn
22:49
Pieńki
22:52
Mordy
22:55
Mordy
22:56
Głuchów
22:57
Głuchów
22:59
Wojnów
23:00
Wojnów
23:03
Przesmyki
23:05
Rudnik
23:08
Łosice
23:09
Łosice
23:10
Łosice
23:11
Łosice
22:25
20 kwi
Siedlce
Siedlce, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Mińsk Mazowiecki